× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

50 кілометрів навколо Вінниці: велосипедистів запрошують на традиційний заїзд до Дня Європи

Цьогоріч “День Європи” відзначатимуть у суботу, 18 травня, а вже наступного дня з цієї нагоди у Вінниці влаштують традиційний велозаїзд довжиною у 50 кілометрів.

Віталій Копач, керівник Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, розповів, що цей велозаїзд відбудеться уже 12 раз, і відбудеться за традиційним маршрутом: від площі Могилка (з літаком) по Хмельницькому шосе і об’їзній дорозі до Немирівської розв’язки, далі – в Луку Мелешківську, Прибузьке, і через “Горбатий міст” – у Шкуринці. Увесь маршрут займе приблизно чотири години, а фінішувати колона велосипедистів має у Вінниці біля центрального входу в парк “Дружби народів”.

Взяти участь у цьому заїзді можуть всі охочі, віком від 16 років. Втім, можлива участь й молодших дітей, але з батьками або тренерами. Зі слів Віталія Копача у 2012 році цю дистанцію на дитячому велосипеді здолала навіть 7-річна вінничанка, яка їхала поряд із батьками. А найстаршому учаснику за всі роки проведення цього заїзду було 70 років.

Увесь час колону велосипедистів супроводжуватимуть патрульні поліцейські на автомобілях та медики, а швидкість руху буде на рівні 15-20 кілометрів на годину.

Також на маршруті передбачено кілька зупинок: по 5-10 хвилин у Гавришівці та на Калинівській розв’язці, а також одна півгодинна біля села Майдан-Чапельський.

Всіх охочих взяти участь у цьому велозаїзді, просять обов’язково мати з собою запас води та сухпайок, а також велошолом, велоінструмент, ремнабір або камеру (на випадок поломки).

Традиційний велопробіг до “Дня Європи” відбудеться у неділю, 19 травня. Місце реєстрації – вхід на центральну алею “Лісопарку”. Початок реєстрації учасників – о 9:00. Старт – о 9:45. Фініш – близько 14:00 біля центрального входу у парк “Дружби народів”.

Контактний телефон: (0432) 672 391.

Нагадаємо, що 19 травня, у Вінниці відбудуться ще й перегони “Крути-біжи”. Захід передбачає, що учасники долатимуть більшу частину дистанції на велосипеді, а меншу – пробігатимуть. І все це – на Сабарові. Детальніше про це читайте ТУТ.

Організатори велопробігу до “Дня Європи” – управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації та Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Читайте також: “Дикий ліс добрих вікінгів”: як у Вінниці святкуватимуть День Європи на головній вулиці міста

Читайте також: Перші міські “циклісти”: з чого починався велосипедний рух у Вінниці

Читайте також: Календар головних вінницьких велоподій на 2019 рік 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору