50 фільмів за 90 хвилин: вінничан запрошують на вечір короткометражного кіно

Вінницьких кіноманів запрошують переглянути 50 фільмів, відвідавши вечір короткометражного кіно в арт-просторі «Артинов».

Захід «Короткий метр» відбудеться першого квітня о 19:00, за адресою: вул. Архітектора Артинова 12а, «Галерея ХХІ» (2-й поверх).

Глядачі зможуть переглянути 50 відео, арт-інсталяцій, арт-експериментів та рекламних роликів, тривалістю від 30 секунд до декількох хвилин. Загалом триватиме такий кіно-марафон лише півтори години.

  • «Вечір короткого метру» — це набір короткометражного кіно, відео, роликів, та просто гарних арт-проектів. Кожен ролик – це повноцінний міні-фільм різної тривалості, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які можуть вас розвеселити, зачепити, розсмішити, змусити задуматись і просто гарно провести час, – зазначають організатори кіновечора.

Як розповів організатор Владислав Головащенко, 50 фільмів – це лише невелика вибірка з його власної колекції.

  • У мене ще зі шкільних років була звичка зберігати чи запам’ятовувати якісь цікаві короткометражки, фільми, ролики і те, що може хоча б якось стимулювати та надихати. З часом цих фільмів стало так багато, що я вирішив поділитися ними з друзями. А якщо сподобалось їм, то ці фільми можна показати усім. Формат цих фільмів абсолютно різний: починаючи від наших режисерів, завершуючи мультиками компанії Pixar чи роликами невідомих, наприклад, нідерландських режисерів, про яких ніколи в Україні не чули.

Вартість перебування в арт-просторі “Артинов” та перегляду короткометражок становить  60 гривень.

Стежити за оновленнями можна на сторінці події ТУТ.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору