5 причин відвідати Вінницю та в чому феномен вінницького сала: як презентують місто на туристичному форумі у Львові

Вже завтра відвідувачі форуму індустрії туризму та гостинності на Галичині дізнаються п’ять причин, чому варто відвідати Вінницю, а також продегустують справжнє вінницьке сало. 

Сьогодні у Львові розпочався Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності -2018, який триватиме три дні, до 18 жовтня.

Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі з іноземними учасниками.

Про «П’ять причин відвідати Вінницю та в чому феномен вінницького сала» вже завтра, 17 жовтня, о 12.30 в палаці Коперника розповість радниця міського голови Галина Малець.

Галина Малець: “У новому туристичному сезоні до Вінниці приїде значно більше туристів, ніж раніше”. ВІДЕО

В переддень презентації пані Галина поділилася з Vежою  п’ятьма причинами, які мають привабити туристів до нашого міста.

Перша причина – вже відомі туристичні місця: 

– Потрібно нагадати про ті місця, які вже багатьом відомі не лише в Україні, але є люди, які про них ще не знають. Наприклад, фонтан. Це така атракція, яка змушує людей приїхати до Вінниці.

Фонтан “Рошен” закрили новим українським хіп-хопом і традиційною програмою. ФОТОРЕПОРТАЖ

Друга причина – історія:

– Про Вінницю говорять як про молоде місто, але воно не настільки молоде. Навіть у порівнянні зі Львовом, Вінниця молодша всього на 100 років. Тому ми можемо говорити про Вінницю, як про старе місто із багатою історією. Це місто пов’язане із такими визначними особистостями як Микола Пирогов, Симон Петлюра, Михайло Коцюбинський, Микола Леонтович, Василь Стус, Григорій Артинов, Натан Альтман. Це місто варте того, щоб досліджувати та вивчати його історію та цікаве із туристичної сторони.

Третя причина – фестивальна культура:

– Вінниця має багато цікавих подій, які можуть привабити потенційних туристів. Фестивалі – це взагалі хороша нагода для тих, хто любить мандрувати. Під час презентації я розповів про основні фестивалі, які варто відвідати у 2019 році і один у 2018.

Фестиваль як бренд міста: чи є у Вінниці такий?

Психологічний курорт для культурної еліти: чим став і може стати фестиваль “Острів Європа” для Віннииці?

Серед тих, що відбудуться у 2018 році Галина Малець презентуватиме AIRFEST – Гогольфест який триватиме 17-18 листопада на заводі «Кристал». Серед фестивалів, що потрапили до списку 2019 року: Operafest Tulchyn, Vinnytsia Jazz Fest, «Острів Європа», «Вінниця – столиця УНР», та Vinnytsia Food Fest.

 

Четверта причина – навколо Вінниці

Поділля Incognita: найдавніший храм Європи у скелі, козацька Буша та «український Версаль»

Під час презентації Галина Малець також розповість про цікаві місця поблизу Вінниці. Серед яких: музей-квартира Леонтовича та пам’ятник Щедрику у Тульчині, ставка Гітлера «Вервольф» у Стрижавці, відомі курорти Хмільник та Немирів, Скіфські вали або Немирівське городище, палац Потоцьких у Тульчині, «Вінницькі Мальдіви», озеро-кар’єр у Черепашинцях.

П’ята причина – локальна кухня:

– Подільська кухня, на жаль, не до кінця досліджена та маловідома. Нам потрібно показати її так, щоб мандрівники зі всього світу приїздили до Вінниці її скуштувати. Звичайно, я навіть у назву винесла тезу про феномен вінницького сала, тому на презентації можна буде не лише почути, але й скуштувати вінницьке сало, яке славиться у всій країні.

Огірки з медом та багато м’яса: у Вінниці презентували замкову кухню Поділля. ФОТО

Галина Малець також акцентує увагу на тому, що є три речі, які приваблюють туристів:

  • Що побачити?
  • Що поїсти?
  • Що привезти з собою, тематичні подарунки.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору