5 кілометрів за два місяці: на Вінниччині почали ремонт чергової ділянки GO Highway. ВІДЕО

Трасу міжнародного значення М-21 поблизу села Махнівка Козятинського району Вінниччини – вже почали ремонтувати. Зокрема нині роботи здійснюються на ділянці шляху протяжністю у півкілометра.

Як повідомляє у своєму сюжеті «ВІНТЕРА», на зазначеній території організовано реверсний рух транспорту, а дорожники працюють цілодобово – у дві зміни.

Магістраль М-21 («Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський») має загальну протяжність у 238 кілометра та є однією з двох автомагістралей міжнародного значення, що пролягають через Вінниччину (інша – М-12 – Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка – 428 км).

Дорога є частиною GO Highway – автобану, що поєднуватиме українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Протягом найближчих двох місяців на ділянці шляху, що пролягає через Вінницьку область, планують влаштувати майже 5 кілометрів нового покриття та розширити автошлях на чотири метри.

– Задіяно 10 вантажних автомобілів, три потужних екскаватори, два грейдери, навантажувачі, – розповідає Микола Волошин, виконроб. – Гарантію даємо на 10 років, на обслуговування. Раптом що – зробимо ремонт за свої кошти.

Також Микола Волошин зазначив, що вже виконано фрезерування верхнього шару бетону, тривають підготовчі роботи для розширення дороги. На черзі – влаштування у два шари асфальтобетонного покриття.

Загалом цьогоріч планують влаштувати 20 кілометрів нового покриття магістралі загальною вартістю у 400 мільйонів гривень.

Читайте також: На Вінниччині відновлять дві міжнародні траси

Нагадаємо також, минулого року було відремонтовано 38 кілометрів траси М-21. Результати минулорічних робіт зокрема опублікував на власній фейсбук-сторінці Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Читайте також: Частину траси М-12 на Вінниччині ремонтуватимуть за понад 190 мільйонів

На Вінниччині відремонтують 50 кілометрів дороги для майбутнього автобану “Go Highway”

Автобан Go Highway, що проляже через Вінницю, буде платним?

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору