× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

3,5 тисячі від Бронюка на талант: дітей-музикантів запрошують на конкурс

16:25
Автор: Vежа

Музично обдаровані діти віком від 6 до 16 років, які живуть у Вінниці, мають шанс виграти до 3 500 гривень стипендії. Від сьогодні, 19 грудня, розпочинається прийом заявок на участь у конкурсі від Корпоративного фонду гурту «ТіК».

Взяти участь у конкурсі може взяти дитина, яка навчається або хоче навчатись у музичному освітньому закладі міста чи України. Перевага надається дітям з багатодітних чи малозабезпечених родин.

Метою конкурсу, як зазначають організатори, є підтримка та розвиток талановитої молоді – завдяки конкурсу, діти можуть отримати оплату навчання в музичних освітніх закладах; кошти для придбання приладдя для розвитку таланту; кошти для оплати запису твору у студії звукозапису. Загальний бюджет конкурсу – 14 000 гривень.

По завершенню прийому заявок (до 15 січня 2017), конкурсна комісія обере фіналістів. Переможців оголосять 1 лютого – чотирьом конкурсантам вручать ваучери на необхідну, заявлену суму коштів.

Варто зауважити, що кошти стипендії не видаються отримувачам готівкою, цільові кошти не можуть бути використані для оплати поїздок на різні конкурси та концерти, як українські так і міжнародні, не можуть бути використані для придбання концертних костюмів.

Щоб подати заявку, потрібно заповнити аплікаційну форму фонду «Подільська громада» .

До заявки потрібно додати:

  • рекомендаційний лист від музичного закладу, де навчається дитина, або інші листи від музичних педагогів, керівників муз. колективів тощо;
  • невеличке ессе (від 800 до 1500 знаків) від самої дитини на тему: «Музика і Я»;
  • відео (до трьох хвилин) із записом виступу дитини;
  • якщо дитина соціально-активна, то також лист від організації, з якою здійснювалась співпраця, або волонтерська діяльність.

Поштова адреса, на яку можна відправляти заявки: 21050, Благодійний фонд «Подільська громада», А/С 8009, м. Вінниця. (з поміткою «Стипендія «ТіК»»)
Фактична адреса: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 27 а
Копію проекту та відеозапис виступу дитини необхідно надсилати на електронну пошту: podolfond@ukr.net, з темою «Стипендія ТіК».

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.