28 квітня в центрі Вінниці на кілька годин перекриють рух транспорту

У зв’язку з проведенням напівмарафону, наступної суботи, 28 квітня у центрі Вінниці перекриють рух для автомобілів та громадського транспорту.

Про це сьогодні повідомили під час спеціальної прес-конференції у Вінницькій міській раді.

Так, з 10:00 28 квітня буде перекрито рух на вулицях Хмельницьке шосе, виїзди на Хмельницьке шосе, проспект Космонавтів, вул. Данила Галицького, позаяк там саме триватиме забіг учасників напівмарафону. Також на одну третину буде перекрита вулиця Магістратська. Відновити рух транспорту по цим вулицям планують о 14:00.

В усіх подвір’ях, котрі примикають до виїздів на частини вулиць, які перекриють, будуть розвішені відповідні оголошення.

натисніть на зображення, щоб збільшити

Детальний перелік вулиць, провулків та виїздів, де буде заблоковано рух, міська рада планує оприлюднити у вигляді рішення виконавчого комітету ВМР.

Старт марафону відбудеться на площі Стуса з 11:00 і рухатиметься по Хмельницькому шосе. Далі маршрут проляже по проспекту Космонавтів, розвернеться на Хмельницьке шосе і рухатиметься до майдану Небесної Сотні. Фінішуватиме напівмарафон на площі Стуса. На цей час рух буде перекритий для всього транспорту крім трамваїв протягом чотирьох годин.

Нагадаємо, що цього року в зв’язку з відкриттям восьмого сезону фонтану “Рошен” рух центральними вулицями не перекриватимуть, однак на дорогах можуть зявитися регулювальник.

Фото vokinburt.livejournal.com

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору