1979 знаків, 888 км розмітки та один світлофор: як убезпечували дороги на Вінниччині протягом року

З початку року Служба автомобільних доріг у Вінницькій області встановила та замінила майже дві тисячі дорожніх знаків. На досягнутому зупинятись не збираються і в наступному році візьмуться за острівці безпеки.

За повідомленням прес-центру Служби автодоріг з початку поточного року у Вінницькій області виконувались наступні заходи із організації безпеки дорожнього руху:

  • встановили та замінили 1979 дорожніх знаків;
  • виконали 888 км розмітки проїжджої частини, 3878,2 м2 пішохідних переходів  та 355  м2 напрямних острівців;
  • встановили та замінили 851 напрямний стовпчик;
  • відремонтували 6 км бар’єрного огородження;
  • встановили 1 світлофорний об’єкт та відремонтували ще 6.

Велика увага приділяється безпеці руху на автошляхах. На ділянках поточного ремонту, задля підвищення безпеки, наноситься пластикова горизонтальна розмітка із шумовими смугами, відновлюються тротуари та зупинки. На об’єктах встановлюється освітлення та нові дорожні знаки, проводиться заміна бар’єрного огородження.  На наступний рік плануємо встановлювати острівці безпеки при в’їзді в населений пункт та максимально влаштовувати освітлення на ділянках доріг. – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук.

З метою виконання програми десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (було проголошено Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 року) Міністерство охорони здоров’я за підтримки Міністерства інфраструктури ініціювало проведення в Україні Тижня безпеки дорожнього руху. У Вінниці цей захід відбувався 14 листопада.

Фото: http://new.vn.ukravtodor.gov.ua/

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору