19% гостей цьогорічного Дня міста відвідали Вінницю вперше

Сьогодні, під час Туристичної ради у міськвиконкомі були оприлюднені результати опитування, проведеного в День міста. Під час цього опитування у респондентів намагалися з’ясувати, звідки, за чим і як прибувають туристи до Вінниці. 

Як повідомляє гастрогід Олена Павлова, котра бере участь в Туристичній раді, більшість туристів до Вінниці приїздять з Київщини, Львівською та Одеської областей. Цікаво, що 32% гостей Дня Вінниці прибули на Поділля власним авто, ще 5% – прилетіли літаком. Очевидно, що решта 63% традиційно дісталися Вінниці потягом.

Що стосується мети візиту, то 41% туристів їдуть до Вінниці аби розважитися, до речі на День міста 19% респондентів відвідали Вінницю вперше, а 56% вже бували тут раніше. Водночас Олена Павлова відзначає, що 29% туристів вирішили побувати у Вінниці за порадою родичів і жоден з опитаних не приїхав до Вінниці за порадою туристичних агенцій.

Сьогоднішня туристична рада відбулася також за участі новопризначеної радниці міського голови, львів’янки Галини Малець, котра допомагатиме розвивати туристичну галузь Вінниці. Ексклюзивне інтервю п. Малець читайте та дивіться незабаром на Vежі.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору