18-метрову мозаїку біля Центрального парку оновлять до Дня міста

Вчора, 22 серпня, полущенне панно з українськими візерунками, що біля входу у Центральний міський парк, закрили тканиною. 

Одна з місцевих дизайнерських компаній розпочала роботу з друку зображення на плитці. Як пояснили у фірмі, роботи мали розпочатися дещо раніше, але виникли певні затримки і тому зараз фахівці компанії працюють у пришвидшенному темпі, аби встигнути оновити візерунок до Дня міста.

Полущене панно

Проте що саме буде зображено на оновленому панно поки не зізнаються, але обіцяють, що малюнок буде зовсім іншим.

  • Поки що не можу сказати, що саме буде зображено – нехай це залишиться сюрпризом для вінничан. Але скажу, що ми все повністю замінимо. Власне роботи вже розпочнуться з того, що ми підготуємо поверхню, позбиваємо стару плитку, поштукатуримо стіни, – розповідає директор компанії Андрій Висоцький. –  У нас все розраховано і ми встигнемо завершити роботу до Дня міста. Ми зробимо все по-новому і це буде технологічно правильно, тому що раніше виконавці робіт не врахували кліматичного фактору, тому фарба полущилась.

Нагадаємо, що вперше “верету” з плитки створили у 2015 році: декілька тижнів вінничани фарбами наносили візерунки на 3000 окремих плиточок. Однак вже взимку через неякісні матеріали та низькі температури фарба на 18-метровій мозаїці полущилась.

Головне фото – Вінниця.інфо

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору