× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

150 кілограмів сала, коптильні та малюнки: у Вінниці зібрали десять тонн допомоги для бійців. ФОТО

Вчора, 21 травня, у Вінниці завершили збір чергового вантажу гуманітарної допомоги для бійців на передовій. Загалом понад десять тонн необхідних для захисників речей невдовзі будуть передані на фронт. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, зусиллями волонтерів та мешканців міста вдалося зібрати додаткове обмундирування та екіпіровку, маскувальні сітки, продукти харчування, засоби гігієни, ліки та інше. Збір було організовано на території КП “Муніципальна варта”.

  

Частина вантажу – це тактичні окуляри, рукавички, засоби спостереження, балаклави, гумові чоботи, шкарпетки, футболки, кросівки. Також військовим відправлять 90 маскувальних сіток, 2200 мішків, миючі засоби, граблі, кирки, лопати, молотки, цвяхи.

Також до збору речей долучились представники благодійного фонду “Подільська громада“, які за кошти професора Людо Ван дер Хейдена з Української академії корпоративного управління придбали обладнання на загальну суму 49 198 гривень (30 маскувальних сіток, маску, шлем, навушники, тактичний шолом, морський бінокль). А ось волонтер Денис Романовський та Людмила Рудківська привезли станину під КПВТ.

  

Зібрано й продукти харчування, зокрема 150 кілограм овочів, сало, ковбасу, сир, молоко, вершкове масло, олію, вареники, оселедець, гірчицю, цигарки, мінеральну воду, сік та інші напої. Зазначено, що долучились до збору допомоги міські аптеки, які передали бійцям медикаменти.

 

– Веземо багато маскувальних сіток – 90 штук. Є й засоби спостереження. Веземо й продукти харчування: 150 кілограм сала, 70 кілограм копченої ковбаси. У зборі вантажу нам дуже багато допомогли навчальні заклади починаючи від дитячих садків і закінчуючи вищими навчальними закладами, – зазначив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій мобілізаційної оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради Олег Парфілов.

Олег Парфілов

Окрім того, представники калинівської територіальної громади виготовили та передали бійцям коптильні, в яких можна буде готувати їжу.

– Для кожного підрозділу виготовили коптильню, щоб бійці на Сході України мали можливість закоптити собі якусь продукцію. Це може бути сало, риба, м’ясо, кури тощо. Коптильна виготовлена таким чином, що за 50 хвилин сало коптиться. Загалом зробили 12 таких коптилень, – розповів приватний підприємець з Калинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Морозов.

   

А ось батьки вихованців садочків, школярі, студенти, працівники міської ради та комунальних підприємств зібрали чимало чаю, кави, печива та цукерок. Традиційно, юні вінничани передали бійцям листи, малюнки, вірші та побажання.

Загалом все зібране (близько десяти тонн вантажу) доставлять на фронт чотирма автомобілями вже завтра, 23 травня.

Фото з сайту Вінницької міської ради та зі сторінки “Муніципальної варти”

     

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору