× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

15 побачень на годину: у Вінниці влаштують “швидкі побачення”, щоб зібрати кошти на реалізацію молодіжних проектів

Завести нове знайомство та підтримати молодіжні ініціативи у Вінниці можна буде одночасно. 17 жовтня для молоді влаштують Speed Dating або ж “Швидкі побачення”.

Як повідомляється на сторінці події у Фейсбук, щонайменше десятеро хлопців та десятеро дівчат зберуться у HUB “Місто змістів” (вулиця Пушкіна,11).

Минулого року під час його учасниками стали три десятки молодих людей. Цього разу правила залишаються незмінними.

Всім видаються спеціальні картки для нотаток зі списком учасників або учасниць протилежної статі. Кожна пара учасників та учасниць спілкується 4 хвилини. За сигналом хлопці пересідають за наступний столик. Наступного дня учасник отримує електронного листа з контактами тих, з ким збіглися симпатії та з ким він або вона бажає продовжити відносини.

Організатором є Молодіжний Банк Ініціатив (проект Благодійного Фонду “Подільська громада”) – група активних молодих людей, які намагаються самостійно назбирати кошти на конкурс грантів для молоді Вінниці. Команда МБІ вже провела один конкурс грантів, в рамках якого профінансувала три молодіжних проекти.

Читайте також: 9 років позитивних змін у Вінниці: як влаштований та чим займається Фонд “Подільська громада”

Нині МБІ збирає кошти на другий конкурс грантів (його буде оголошено у листопаді), метою якого є назбирати до листопада 10 000 гривень, які будуть використані для фінансування п’ятьох соціальних проектів, ініційованих молоддю Вінниці.

Відтак, всі зібрані на заході кошти будуть використані на фінансування молодіжних соціальних проектів. Проекти будуть подаватися після оголошення відповідного конкурсу грантів, а МБІ обере найкращі, які й будуть профінансовані.

Щоб потрапити на Speed Dating, потрібно до 14 жовтня (до опівночі) зареєструватися за цим посиланням. Реєстраційний внесок за участь – 50 гривень.

Головне фото – Onedio

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору