12А не заїжджатиме на «Академічний»: у мерії відповіли на прохання змінити автобусний маршрут

12 січня на міському сайті петицій з’явилося прохання змінити схему руху маршруту 12А «Західний автовокзал – Сабарів» з додатковим заїздом до мікрорайону «Академічний». А вже сьогодні, 2 лютого, у міській раді відповіли на петицію і вважають, що такі зміни – недоцільні.

У своїй петиції автор наводив аргументи, що зміна цієї схеми руху транспорту дозволить мешканцям Академічного без ускладнень добиратися до мікрорайону «Вишенька», обласної лікарні, ВНТУ та Західного автовокзалу.

  • “Це не потребує залучення додаткових коштів та покращить транспортні умови”, – зазначав автор.

Натомість у міськраді повідомили, що 12А перевозить мешканців мікрорайону «Сабарів» і внесення змін до схеми руху цього маршруту, може призвести до нарікань мешканців саме цього мікрорайону.

Крім того, у петиції йшлося про запуск додаткових мікроавтобусів на відповідний маршрут. На що у міськраді також відрегували. Приміром, для покращення транспортного обслуговування мешканців мікрорайону «Академічний» запроваджено автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал». На цьому маршруті працює два автобуси з інтервалом руху 30-60 хв.

А ще мешканців мікрорайону обслуговує автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «П’ятничани – с. Шкуринці». На цьому маршруті працює вісім автобусів з інтервалом руху 7-10 хв.

У відповіді на петицію повідомляють, що наразі цього достатньо для потреб мешканців в перевезеннях, а зміну маршруту №12А із заїздом до мікрорайону «Академічний» вважають недоцільним.

Однак, як тільки у «Вінницькій транспортній компанії» з’являться вільні автобуси, то їх можливо залучать для транспортного обслуговування саме району «Академічний». Прийнамні у міськраді обіцяють розглянути таке питання.

Читайте також: Майже вісім гривень: перевізники просять Вінницьку міськраду затвердити новий тариф на проїзд в машрутках

Фото Vinnitsa.info

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору