100 км Південним Бугом за два дні: у Вінниці влаштують “Екстрим-марафон 2018”

Наприкінці березня відбуватиметься “Екстрим-марафон 2018” – два дні сплаву по Південному Бугу. Маршрут має довжину 100 кілометрів, розпочинається у Вінниці та закінчується в селі Печера Тульчинського району.

Взяти участь у “Екстрим-марафоні” може будь-хто віком від 16 років з попереднім досвідом сплавів по річках та власним плавзасобом. Учасників поділять на дві підгрупи залежно від виду плавзасобу, який буде застосовуватись для сплаву. До підгрупи А увійдуть дво- та чотиримісні катамарани, одномісні каяки та двомісні байдарки будь-яких типів. В підгрупі Б змагатимуться учасники-сапсерфери (SUP), які будуть гребти стоячи. Екіпажі SUP братимуть участь в марафоні вперше за 19 років, з моменту його офіційної реєстрації.

Змагання загалом дводенні та складатимуться з двох етапів з перервою між ними. Наприкінці першого дня планується влаштувати стоянку біля Тиврова. Для того учасники мають мати з собою власні намети, спальники та засоби для приготування їжі. Другого дня марафон продовжиться тільки для підгрупи А. За словами організаторки Лариси Пащенко з Вінницького туристсько-спортивного союзу, підгрупа Б не братиме участі в другому етапі, через наявність порогів на тому відрізку Бугу.

– Чарівна та оманлива природа з порогами с.Рогожна, с.Воробіївка, с. Печера роблять цю ділянку непростою для підкорення, але коли підкорюєш всі перешкоди, що дає тобі вода, почуваєшся сильним, могутнім, сміливим. Ці перегони гартують людину, її силу, іі дух, та саме головне – це відчувається командний дух, коли не від тебе одного залежить кінцевий результат, а в цілому від загальної командної дії твого екіпажу, – йдеться в описі події на Фейсбуці.

Розпочнеться все о 9-й ранку 31 березня у Вінниці. 1-го квітня, після нічної перерви, екіпажі фінішують в селі Печера за автомобільним мостом через Південний Буг. 

Для того щоб взяти участь в марафоні, потрібно заповнити анкету та сплатити організаційний внесок у розмірі 150 гривень. Кошти підуть на організацію події та підготовку призів для переможців. Окремо можуть реєструватись групи підтримки. Дізнатись більше можна за телефоном 067 764 4735 (Лариса Пащенко).

Фото: “Екстрим-марафон”

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору