10 поверхів прозорості: вінничан запрошують на дискусію про будівлю міскради

Цієї суботи, 13 травня, вінничан запрошують взяти участь в інтерактивній дискусії про значення зовнішнього вигляду будівлі Вінницької міської ради для міста під назвою «10 поверхів прозорості».

Мета зустрічі – спільними зусиллями, за участі мешканців міста, проаналізувати поточну ситуацію зі спорудою на вул. Соборній, 59, визначити, як вона впливає на місто в цілому та оцінити значення зовнішнього вигляду головної муніципальної будівлі міста для різних суспільних груп (туристів, міжнародних гостей, мешканців, працівників міськради тощо). Про це повідомляє КП “Інститут розвитку міст” на своїй фейсбук-сторінці.

Саудівський принц зацікавився проектом реконструкції будівлі вінницької міськради

Зустріч відбудеться з 15:00 до 17:00 в приміщенні Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Театральна, 20). Вхід на захід вільний.

“Вінничани з певною регулярністю реєструють онлайн-петиції на кшталт “зробіть щось з будівлею міськради”, вочевидь, натякаючи на її не дуже привабливий вигляд. Однак ці петиції чомусь не набирають достатньої кількості підписів. То чи важливо для міста, як виглядає його головна адмінбудівля, чи це другорядне питання, а якщо важливо, то у якому напрямку має відбутись трансформація цієї 10-поверхової споруди – ось які питання нас цікавлять.

Звісно, ми не чекаємо отримати вже готові відповіді у суботу – цією публічною дискусією ми насправді хочемо розпочати ширшу, в тому числі на сторінках медіа, розмову про об’єкт на вул. Соборній, 59″, – розповіла в коментарі Vежі директор “Інституту розвитку міст” Аліна Дяченко.

Організаторами дискусії є КП «Інститут розвитку міст» та «Агенція просторового розвитку» Вінниці, які проводять вивчення громадської думки щодо будівлі Вінницької міської ради. Це обговорення стане першим у низці заходів щодо всебічного аналізу думки мешканців, опитування експертів та розробки рекомендацій щодо вдосконалення головної адміністративної споруди міста.

Дешево, але гарно: як змінять вигляд будівлі міської ради

Перед дискусію її учасників просять,«не забути пройти повз будівлю міськради, щоб «свіжим оком» глянути на неї та поділитись враженнями і міркуваннями під час заходу».

Контактні особи:
Аліна Дяченко (Alina Dyachenko), КП «Інститут розвитку міст»
Вікторія Віт Кравчук, «Агенція просторового розвитку»

Нагадаємо, що сьогодні, 11 травня Принц Саудівської Аравії Абдулла Бін Фахад Бін Ялаві Аль Сауд висловив інтерес щодо інвестиції в реконструкцію будівлі міської ради. Проект, що зацікавив принца передбачає перетворення радянської будівлі на енергоефективну споруду, де будуть застосовані 13 інноваційних “зелених” технологій – від сонячних панелей та вітрових турбін до еко-парковок.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору