1 червня вінницьку малечу пустять в зоопарк безкоштовно

Нині у “Подільському зоопарку” понад 40 видів тварин та 27 різновидів птахів – з ними можна буде познайомитися у День відкритих дверей, який відбудеться першого червня.

Таким чином у зоопарку вирішили долучитися до відзначення Дня захисту дітей. Для малечі також готують розваги за участю клоунів та інших артистів.

Фото з сайту “Подільського зоопарку”

Розпочнеться святкування першого червня о 10:00.  Вхід дітям до 16 років – безкоштовний, а ось дорослим доведеться заплатити за вхід 40 гривень, студентам (при пред’явленні студентського квитка) – 20 гривень.

Нагадаємо, що цьогоріч, до “Подільського зоопарку” привезли 11 нових тварин, частину з яких шукали у різних країн Європи. Також першого червня працівники зоопарку вперше покажуть відвідувачам сурікатів.

Лам із Варшави на руках занесли до Вінницького зоопарку. ВІДЕО

«Подільський зоопарк» у Вінниці – один з наймолодших в Україні. Він створений в 2005 р завдяки зусиллям працівників «Віноблагролісу». Зараз зоологічний розплідник, який має площу 13 гектарів, налічує близько 400 тварин та птахів. Зокрема, в зоопарку є зубри, бізони, олені, муфлони, лами, ведмеді та ін. Вхід на територію з власними тваринами забороняється. Також не дозволяється годувати тварин хлібом – це може привести до загибелі тварин. Можна пригостити тваринок яблуками, або на території звіринцю за 10 гривень можна придбати спеціальний набір корму, котрим охоче поласують усі види тварин. Зоопарк працює із 9-ї до 18-ї години, адреса звіринця – вул. Зулінського, 10. 

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією