Зірка «Україна має талант» презентує у Вінниці виставку «не швидких» картин

«Чим більше дивитесь — тим більше бачите» – основна ідея серії картин Дениса Дитинюка під назвою «Зсередини». Митець пропонує відвідувачам зазирнути набагато глибше, ніж завжди.

31 травня о 17.00 в галерії «ХХІ» відкривається виставка суперфіналіста шоу «Україна має талант», художника, який в лічені хвилини може створювати шедеври і робити з цього справжнє шоу, Дениса Дитинюка. Картини, над якими митець працював з 2015 року об’єднані у спільну експозицію під назвою «Зсередини».

Денис розповідає, що кожне полотно несе певний емоційний меседж і дуже важливо, щоб глядачі затримувалися біля картин і побачили несподівані сюжети, котрі на перший погляд приховані та непомітні.

  • Вашу увагу може привернути приємна для очей або, навпаки, відштовхуюча кольорова пляма. Придивившись уважніше, можна помітити, як виникають в ній різні образи. У кожен із сюжетів я вклав конкретний зміст і розповів чиюсь окрему історію. Але будь-хто з глядачів знайде в них щось особисте для себе і зможе побачити власну версію того, що відбувається. Ця серія картин розкриває моє бачення жіночої краси, їх почуттів, спокус, внутрішньої боротьби, надії, любові і умиротворення. Зовні все може бути спокійним і одноманітним, але поглянувши глибше, можна побачити і усвідомити, що всередині кожної людини існує свій світ, повний душевних переживань, емоцій, сумнівів, а іноді, і тваринного страху, – розповідає Vежі про роботи Денис Дитинюк.

Це буде перша виставка «не швидких малюнків» художника та триватиме з 31 травня до 12 червня.

Окрім цього, на відкритті можна буде побачити виступ учасників творчої команди Дениса Дитинюка «МаДенс Арт» (поєднання швидкісного малювання та хореографії) та інтерактив від ілюзіоніста, переможця проекту «Феномен» (СТБ) та кращого друга – Артема Тихевича.

Денис Дитинюк народився 09 листопада 1981 року у м.Олександрія Кіровоградської області. Навчався малюванню у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі та Харківській академії дизайну та мистецтв.У 2012 році став супер фіналістом шоу «Україна має талант». Його запрошують показати свій талант на різноманітних заходах у більше, ніж 15 країн світу (США, Германія, Італія, Швейцарія, Індія, Азербайджан, Казахстан, Нігерія, Саудівська Аравія, Єгипет та ін.). Серед пошановувачів його творчості – Президент Казахстана Нурсултан Назарбаєв, Міністр спорту та молоді Азебайджана Азад Рагімов, Перша леді Азербайджану Наргіз Пашаєва, Італійські ювеліри Роберто Коїни і Карло Пальмієро та багато інших.

Фото: Моя Вінниця

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією