“Живи, танцюючи”: у неділю вінничан запрошують на 2-годинний фітнес-марафон

Вже цієї неділі, 19 березня, у Вінниці відбудеться низка благодійних танцювальних майстер-класів та семінарів у рамках всеукраїнської акції фітнес-тур «Живи танцюючи».

Двогодинний танцювальний марафон під керівництвом досвідчених тренерів має на меті демонстрацію того, що просто танцюючи, можна тримати тіло у гарній формі.

Окрім цього, вінничани зможуть поспілкуватись із лікарями щодо ведення здорового способу життя, фізичної активності та здорового харчування. Також відбудуться розіграші призів і нагородження учасників.

Акція є соціально просвітницькою та має на меті популяризацію здорового способу життя серед населення, формування нової культури здоров’я і здорових сімейних традицій.

  • Під час танювального марафону кожен учасник зможе спалити більше 1000 кілокалорій і при цьому отримати задоволення від танцю. Крім того, танцюючи, ми допомагаємо вирішенню соціальних проблем в кожному місті проекту, адже проект є благодійним, – каже Віолетта Шкуратова, представник мережі фітнес-центрів, яка організовує фестиваль.

Захід триватиме із 15:00 до 18:00 у міській дитячо-юнацькій спортивній школі з баскетболу (Пирогова, 4). Вхід – 50 гривень, дітям до 16-ти років – безкоштовно. Усі кошти будуть направлені на благодійність. Для участі у акції потрібно попередньо зареєструватися

Окрім Вінниці, «Фітнес-тури» відбудуться ще у 11-тьох містах України. Інші заходи у рамках проекту «Здорова нація – сильна Україна» за участю громадських та благодійних організацій, медичних фахівців відбудуться ще у 50 містах України.

Акція є частиною широкомасштабного Всеукраїнського проекту «Здорова нація – сильна Україна», який проходить в рамках програми ВОЗ «Здоров’я – 2020: основи європейської політики та стратегії для XXI століття» при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, VежА підготувала огляд еко-лавок здорового харчування у Вінниці.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією