Жовта субмарина і «Бітлз» оселяться до Дня міста у вінницькому Ліверпулі

Принаймні, саме на початок вересня заплановано завершення реконструкції скверу біля 17-ї школи-гімназії.

Про це йдеться у тендерній документації на порталі ProZorro. Планується, що всі МАФи на території площі будуть демонтовані, повністю замінено освтілення, плитку, відремонтовано підпірну стінку біля гімназії, облаштовано лавочки, урни. Кошторис реконструкції разом із арт-композицією – 6 мільйонів 762 тисячі 719 гривень.

«Ліверпуль» – неофіційна назва скверу ще з 1970-80-х років. За однією із версій таку назву сквер отримав тому, що саме тут збиралися тогочасна молодь, щоб грати на гітарі та співати, у тому числі – хіти британської четвірки. Крім того, саме тут можна було придбати платівки гурту.

Планується, що фігури музикантів мають виготовити із сучасних матеріалів: орг-скла, пластику, металу.

Пропозиції від учасникі тендеру приймаються до 21 липня. Згідно із документацією, заврешення робіт заплановано на 3 вересня.

 

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
 • Vlad Golovashenko

  брехня… Авторе…звідки Ви взяли інформацію про назву “історичну ” цієї місцини?? назва була але не завдяки групі БІТЛЗ..її тоді навіть не існувало.))) Раджу писати правду))

  • Роман Кайнер

   У статті ж є посилання на джерело цієї версії. Чукча письменник, а не читач?

 • Юрий Пасихов

  Повністю підтримую проект реконструкції площі. І моє покоління все було “бітломанське”, і “тусовалося” в цьому скверику…… Але назва “Ліверпуль” з’явилась тоді не через бітлів, а через “Криничньку” (на місці теперішнього Макдональдса) і “автопоїлки” (магазина”Пиво-Води” через дорогу напроти). І там і там продавали ЧУДОВІ (по 4 коп.) піріжки з лівером… Я це знаю не по чуткам…Навідь пам”ятаю, хто перщий цю назву “вивів в люди”…

 • Yu Ri

  причём тут Битлз? Говорили “Ливерпуль” или “Ливер” . Чаще второй.