За 5 днів опанувати скрипку: у Вінниці вдруге відбудеться дитячий Music Camp

Унікальний Music Camp Vinnytsa вже вдруге відбуватиметься у місті. 5 днів хорового співу, навчання грі на різних інструментах та цікаве спілкування — це лише частина того, що обіцяють організатори події.

Знову близько 300 дітей, віком від 11 до 16 років зможуть взяти участь в грандіозній музичній та освітній події міжнародного рівня. Її унікальність в тому, що всього за 5 днів учасники табору зможуть опанувати гру на двох музичних інструментах, серед яких: віолончель, флейта, скрипка, гітара, орфф, золоті дзвіночки, а також навчитись співати у хорі на чотирьох мовах світу. По завершенню табору відбудеться урочистий концерт у Будинку офіцерів у супроводі камерного оркестру “Арката”.


Щодо участі, то від дітей не вимагається музична освіта, долучитись може кожен. Реєстраційний внесок складає 200 грн, останній день подачі заявок – 22 травня. На безкоштовну участь в музичному таборі мають право діти діти учасників АТО, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти переселенців. Реєстрація вважається дійсною після оплати реєстраційного внеску (реквізити для оплати будуть надіслані на ел.пошту батьків) або після надання копій довідок про особливий статус (детальна інформація буде надіслана у листі-відповіді на ел.пошту батьків). Зареєструватись можна тут.

Місія проекту – через музичну майстерність розвинути в кожній дитині почуття гідності, надії та впевненості в собі.

Як розповіли організатори табору БФ «Подільська громада» серед викладачів табору будуть спеціальні навчені вчителі, які пройшли курс у засновниці Music Camp пані Констанції Фортунадо. А сам табір відбуватиметься в одній із вінницьких шкіл, але поки організатори чекають відповідь від Департаменту освіти.

Пані Констанція Фортунато – засновник, розробник унікальної методики та директор проекту, відомий диригент. На Батьківщині, у Сполучених Штатах Америки, Констанція очолює Schola Cantorum, що являє собою громадську хорову програму для дітей та молоді , а також є диригентом Сelebration Choir – дорослого хору в окрузі Монтерей Бей. Має ступінь ад`юнкт-професора та надає консультативні поради у США.

Дати проведення табору у Вінниці: 27 -31 травня і 1 червня на День захисту дітей – святковий концерт. 

Фото з сайту Подільської громади

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією