З «Ліверпуля» зникли фігури The Beatles. ФОТО

Сьогодні, 14 вересня, з нещодавно відкритої після реконструкції площі “Ліверпуль” зникли фігури чотирьох учасників легендарного гурту “The Beatles”.

Очевидцями “оранжевої субмарини” без “Бітлів” стали кореспонденти Vежі, які застали на місці робітників, котрі й демонтували декоративні фігури музикантів. За їхніми словами, фігури пошкодили діти, які дуже активно гралися та випробовували на міцність “ліверпульську четвірку” у вінницькому виконанні.

 

 • Відвеземо на метолобрухт та й по всьому, – жартує старший у бригаді працівників. Однак відразу додає – нічого страшного насправді не трапилося.
 • Вони не були розраховані на подібного роду експлуатацію, що по ним в такій кількості «лазитимуть» діти. Тому фігури вже трохи пошкоджені. Зараз ми їх демонтували, аби підсилити конструкцію та відразу повернемо на місце, – сказав чоловік, щоправда не уточнивши, коли саме «Бітли» повернуться на «Ліверпуль».

Так “оранжева субмарина” виглядала ще вчора:

Між собою працівники говорили, що в ідеалі було би приставити до «британських хлопців» охоронця або огородити їх парканом, як «Міні-Вінницю», однак потім все ж вирішили, що це – «не варіант».

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Олег Фомин

  главное деньги списать и лохов развести! веселитесь дальше, порох и его компашка барыг любит идиотов!

  • Роман Кайнер

   Таких ідіотів, як оце ви?

 • Алексей Машковцев

  Серьёзно! Заборами обнести? Сделать одноразовые “достопримечательности” на городские деньги для горожан, потом постоянно ремонтировать и обносить забором, желательно тоже регулярно обновляя. Я не успел увидеть эти “чудеса” и судя по их исполнению, не желаю (хотя Джон Леннон для меня – форева) ставьте кирпичный забор двухметровый и охрану на вышке. С глаз долй. Аминь.