Як захистити власний бренд та на ньому заробити – вінничанам розкаже Ігор Шевченко

У Вінниці навчать, як захищати інтелектуальну власність та як на ній можна заробити. Лекція-дискусія від експерта відбудеться на базі iHUB Vinnytsia 3-го квітня.

Головним спікером заходу буде патентний повірений України з 2013 року – Ігор Шевченко, який має досвід з реєстрації понад півтори тисячі правових документів.

Ігор Шевченко закінчив у Києві Державний інститут інтелектуальної власності. У 2009 році стажувався у США за програмою «Захист прав на інтелектуальну власність». Нині є начальником відділу зовнішньоекономічних зв’язків і перекладів Вінницької торгово-промислової палати. Із грудня 2013 року – єдиний патентний повірений України у Вінницькій області.

Ігор Шевченко, патентний повірений України
  • До нас часто надходять питання з приводу того, як правильно захисти інтелектуальну власність, коли краще забрендувати  торгову марку та інші тонкощі, – розповідає директор iHUB Руслан Бурлаченко. – Ігор Шевченко розповість, як захистити права на програму, бренд або майбутній бізнес.

Окрім цього, одним з головних аспектів, який він розгляне, це можливість перетворення інтелектуальної власності на заробіток

Захід відбудеться 3-го квітня в iHUB Vinnytsia, що по вулиці Пушкіна, 11. Початок лекції о 19:00. Тривалість заходу – півтори години. Вхід – вільний. Проте потрібно попередньо зареєструватись ТУТ.

Інтелектуальна власність – це права на результати розумової діяльності в науковій, виробничій або ж творчій сфері. До інтелектуальної власності належать: наукові відкриття, художні та наукові твори, фірмові найменування, виконавча діяльність артистів та інше.

Головне фото – газета “Місто

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією