Як людині перетворитись на громадського активіста: одноденний тренінг у Вінниці

Протягом лише одного дня вінничан навчать різноманітним аспектам роботи громадських організацій: від розвитку власних лідерських якостей до взаємодії із органами влади. 

У Вінниці одноденний тренінг з основ громадської діяльності організовують ГО “Фундація регіональних ініціатив”, “Результат” та “Гармонія”.  Організатори запевняють, що захід буде цікавим тим, хто має активну громадську позицію та прагне знайомитися із цікавими людьми.

Декілька спікерів розкажуть учасникам тренінгу про те, що ж слід розуміти під “громадською діяльністю”, що таке проектний менеджмент і як працювати у команді, а також навчать, як ефективно співпрацювати із владою.

  • Тренінг більше буде у форматі форкшопу, аніж лекцій, хоча намагаємося поєднати все, – розповідає голова вінницького осередку “Фундації регіональних ініціатив” Марина Тужанська. – А серед спікерів будуть представники як нашої громадської організації, так і “Результату”.  Попередньо ми розраховували десь на 30 учасників, на сьогодні вже зареєструвалися понад 20  чоловік.

Організатори зазначають, що захід в першу чергу орієнтований на молодь від 16 років. Для участі у тренінгу необхідно до 26 травня заповнити реєтраційну анкету ТУТ. Після цього учасники отримають запрошення з детальною програмою на електронну пошту.

Тренінг з основ громадської діяльності відбудеться у суботу, 27 травня, за адресою вул. Винниченка, 5 (ГО “Гармонія”). Захід триватиме з 10:00 до 17:00.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією