Внести зміни до Закону Савченко просить головний поліцейський Вінниччини

Керівник поліції Вінниччини Юрій Педос заявив про позитивну динаміку із розкриттям усіх типів злочинів. За його словами, торік Вінницька область була на 10-12 місцях в Україні, зараз – на 5-му.

Відповідно, минулого року питома вага розкриття злочинів складала 22%, цьогоріч цей показник зріс до 34,8%. Про це Юрій Педос розповів під час зустрічі із депутатами обласної ради сьогодні, 6 квітня.

Проте, як констатував головний поліціянт області, порівняно з минулим роком, кількість особливо тяжких злочинів зросла – 15 умисних убивств. Водночас, усі ці злочини – розкриті, а злочинці – затримані.

  • Хочу звернути увагу усіх на те, що звільнені з місць позбавлення волі за Законом Савченко – загроза суспільству. Пригадайте, резонансні вбивства в Ладижині – двох жінок та пенсіонерку, що працювала вахтером у гуртожитку, вбили саме звільнені за цим законом особи. Потрібно вносити зміни до цього закону, особливо що стосується тих, кого засудили за тяжкі злочини.

Серед позитивного – в районних підрозділах поліції запрацювали групи реагування, зокрема вчора у Могилів-Подільському було презентовано оновлений сектор патрульної поліції.

Забезпечити Національну поліцію Вінницької області формою та автомобілями планують до кінця поточного року.

  • Матеріальний стан нашої поліції залишає бажати кращого. Я дуже хотів би, щоб вже до кінця року ми вдягнули нову поліцейську форму і пересіли на нормальні автівки. Центральний апарат пообіцяв виділити автомобілі марки «Mitsubishi Outlander» для патрулювання районних доріг. Тому прошу розглянути це питання на найближчій сесії щодо виділення додаткових коштів для поліції Вінницької області.

Окрім того, Юрій Педос зауважив, що для працівників поліції передбачається будівництво багатоповерхівки по вулиці Сергія Зулінського.

  • Для цього потрібне фінансування, близько 80-90 мільйонів гривень, – каже очільник Нацполіції.

Нагадаємо, Юрій Педос також пропонує встановити камери відеоспостереження на усіх автошляхах. Окрім того, до кінця травня у Вінниці має запрацювати аналог «Прозорого офісу» при ГУ НП.

Окрім того, на канцелярію вінницьким поліцейським виділять майже чверть мільйона.

Головне фото – politeka.net

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією