Влітку в Центральному парку запрацює оновлений шахово-шашковий клуб

Ще з минулого року у Центральному парку ремонтують шахово-шашковий клуб, який фунціонував майже півстоліття. Наразі будівельники вже звели новий каркас будівлі й за попереднім планом вінничани зможуть відвідати оновлений клуб вже на початку літа.

Нагадаємо, що ще у березні 2016 року виконком міської ради ухвалив рішення про ремонт клубу. Однак, самі роботи розпочалися лише восени, коли було оголошено тендер. Згідно із закупівлею, на ремонт шахово-шашкового клубу збиралися витратити понад один мільйон гривень.

У Вінниці відновлять півстолітній шашково-шаховий клуб

Наразі для клубу зробили нові металеві конструкції стін, підлогу та дах. Вже найближчим часом облаштують підвісну стелю, встановлять вікна, облаштують тамбур при вході, а також санвузол, до якого буде підведено водопостачання.

Фото з сайту Вінницької міської ради

За словами заступника директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрія Павлінчука, також у планах встановлення освітлення та влаштування зовнішнього оздоблення вхідної групи. Наприклад, передбачалось створення тематичної алеї у вигляді шахматної дошки.

Ремонтні роботи триватимуть ще протягом весни, однак вже влітку прихильники інтелектуального спорту зможуть знову повернутись до свого шашково-шахового клубу.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією