“Вінниця в мініатюрі” вже з п’ятниці стане платною та поповниться новими об’єктами

Вже з 22 вересня вхід у парк мініатюр “Міні-Вінниця”, що в Центральному парку Вінниці, стане платним. Про це сьогодні, 20 вересня, на спеціальному брифінгу заявив директор КП “Вінницязеленбуд” Ігор Любовський.

Ціна на вхід до парку становитиме 25 гривень для дорослих та 20 гривень для дітей, що старші 6 років. Учасники бойових дій, люди з інвалідністю, ветерани МНС та соціально незахищені верстви населення зможуть відвідувати парк безкоштовно. Так дирекція “Вінницязеленбуду” зреагувала на численні випадки вандалізму в парку, які призвели до пошкодження частини скульптур.

 • Подивіться навколо: тут не було шторму, землетрусу, але хрести з церков знесені, піки на верхівках деяких будівель – теж. А стрілки на годиннику, що на Вежі? Там, бачте, час зупинився, – говорить Любовський, стоячи під дощем в центрі “Міні Вінниці”.

 

Читайте також: Комунальники захистили «Міні Вінницю» парканом та міркують над платним входом

За словами директора “Вінницізеленбуд”, адміністрація парку не знімає із себе відповідальності за те, що частину споруд пошкодили:

 • Ми не очікували, чесно кажучи, такого шаленого напливу людей сюди в День міста: пригадайте, тут не було де пройти. На жаль, не встигли підключити і всі камери: дуже поспішали відкрити локацію до свята. Ми дві доби тут “безвилазно” працювали, аби все встигнути вчасно, – емоційно розповідає директор.

За словами Любовського, окрім нищення скульптур відвідувачі парку також покрали деякі його елементи: зникли не лише фігурки людей біля копій будівель, а також і дві форсунки автоматичного поливу газону.

 • Ми проаналізували досвід функціонування подібних парків в Україні та Європі: так ось в жодному з них немає безкоштовного входу. І робиться це не стільки з метою отримання прибутку, як для того, аби похід в цей парк для кожного відвідувача став цільовим, – пояснює п. Любовський.

За словами директора КП, вартість входу до вінницького міні-парку буде найнижча у порівнянні з рештою подібних парків в Україні. Так, він повідомив що вхід до такого парку в Яремчі коштує 30 гривень з дорослого, у Києві – 50 гривень. Окрім того, парку потрібні ці кошти для розвитку локації.

Читайте також: Стати вище Вежі: у Центральному парку відкрили “Міні Вінницю”

 • Нам у соцмережах дорікають, мовляв цей парк був створений за бюджетні кошти, то і плату за вхід не варто брати. Але слід розуміти, що на створення цього парку лише 50% коштів було витрачено бюджетних, інша половина – це кредитні кошти.

Також директор КП та інженер “Вінницязеленбуд” зазначили, що парку потрібні ресурси на розвиток: експозицію планують доповнити трамвайними рейками, річками, а також “парком у парку”: карликовими рослинами – деревами та кущами – котрі мають бути пропорційними за розмірами з будівлями, як це є “в реалі”.

У парку також встановлять правила відвідування локації. Зокрема, буде заборонено: 

– заходити на підмакетні майданчики

– торкатися макетів

– смітити

– ходити, сидіти та лягати на газони

– відвідувати парк у нетверезому стані

– вживати продукти харчування та алкоголь

– їздити по парку на велосипедах

– вигулювати тварин

– використовувати будь-які піротехнічні засоби

– здійснювати професійну фото-відеозйомку без погодження з адміністрацією.

Водночас дозволяється любительська зйомка, проведення екскурсій та проведення обрядів реєстрації шлюбу.

Також в парку встановлять графік роботи: у період з 1 березня до 1 жовтня він працюватиме з 10:00 до 19:00, а з 1 жовтня до 1 березня – з 10:00 до 17:00.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • nazar vitrenko

  да жиды гонят – мало того что денег кучу списали во время постройки, так еще и дальше решили зарабатывать – люди нефиг туда ходить

 • Ukr_V

  Серьёзно:
  “Ми не очікували, чесно кажучи, такого шаленого напливу людей сюди в День міста: пригадайте, тут не було де пройти. ”
  Они не ожидали такого наплыва людей на ДЕНЬ ГОРОДА, Карл???!!!!

 • Daria Dovgav

  Шкода, що за те, що дехто не вміє себе поводити я тепер маю платити гроші. Щоб моя родина просто погуляла по парку я маю заплатити близько 100 грн?! А взагалі, я вважаю, що якщо хочете брати плату то беріть з туристів, все таки основний потік був розрахований саме на них.

 • Алексей Машковцев

  Подскажите пожалуйста, может кто знает. Сколько будет стоить проезд по Киевскому мосту после реконструкции?

 • Серж Волчег

  я тут зашел на сайт :
  Парк “Київ в мініатюрі”

  Часи роботи :
  По буднях: 10-19
  По вихідних і святах: з 10-20
  Парк працює цілий рік.

  Вартість квитка 25 грн.

  Школярі і студенти 10 грн.

  Діти до 8 років, пінсіонери, діти-інваліди, учасники ВВВ, учасники та ліквідатори аварії на ЧАЕС – вхід безкоштовний.

  И кто врет нагло??????????

  • Andriy Kachor

   очевидно, на сайті не актуальна інформація. Щонайменше минулого року вхід туди коштував 50 грн., я сам свідок

   • Серж Волчег

    был 24.08 тот год. было 25 поетому удивился.