Вінницьким школярам дали додаткові “канікули” – карантин продовжено

Карантин, який у було оголошено у вінницьких школах на початку тижня, продовжили до кінця року.

Таке рішення сьогодні, 23 грудня, ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Вінницька міська рада.

  • «За інформацією відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби міста Вінниці, захворюваність на ГРВІ продовжує зростати – більшає хворіючих дорослих, натомість, серед дітей рівень захворюваності зменшується. За поточний тиждень за медичною допомогою з приводу респіраторних захворювань звернулись 5579 вінничан, з яких діти складають 66,4% (що майже на 10% менше попередніх показників). Протягом тижня в лікувально-профілактичні заклади міста госпіталізовано 232 особи з ознаками гострих респіраторних інфекцій, з них – 184 дитини», – йдеться в повідомленні.

Лікарі вважають, що зменшення кількості хворих серед дітей є результатом призупинення навчання у школах і свідчить про ефективність цих заходів.  Тому комісія прийняла рішення продовжити вимушені канікули до кінця року – 29 грудня. На навчання діти вийдуть вже після зимових канікул.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією