Вінницьких бізнесменів закликають взяти участь в «Аукціоні проектів»

Благодійний фонд «Подільська громада» продовжує шукати донорів міста в рамках програми  «Аукціон проектів». Такими спонсорами можуть бути  люди або організації, які здатні фінансово підтримати місцеві ініціативи.

Нещодавно «Подільська громада» відібрала п’ять найкращих проектів з понад двох десятків, які пройшли в наступний тур. Група експертів та журналістів протягом тижня оцінювали місцеві ідеї за різними критеріями.

«Аукціон проектів» відбудеться 13 квітня та планується  на другу половину дня в межах центру міста.

  • Кожен повинен презентувати свій проект протягом п’яти хвилин, – розповідає голова правління ФГ «Подільська громада» Олена Данілова. – В свою чергу представники бізнесу можуть піднімати картки, на яких буде написана певна сума грошей, яку вони готові інвестувати і таким чином підтримати  той чи інший проект.

Організатори шукають донорів, які будуть виконувати різні ролі та вкладатимуть  зазначену суму коштів.  У минулому році вдалось знайти більше 60-ти донорів.

«Врожайні» блокноти, лого-клуб та Lapkam.com: «Подільська громада» назвала переможців конкурсу проектів

Основний спонсор – це амбасадор. Він має вкласти не менше трьох тисяч гривень, а також підтримувати, надавати певний супровід та вести за собою проект під час його реалізації.

  • Зазвичай амбасадор один, але в минулому році була така практика, коли в одного проекта було два амбасадори, які домовились про це і були не проти удвох вести його, – розповідає пані Олена.

Окрім амбасадору також потрібні  корпоративні  та індивідуальні донори, які повинні сплатити 700 та 300 гривень відповідно.

Ті, хто не впевнені в тому,  що хочуть  підтримати якийсь проект, але хочуть  потрапити на захід,  повинні сплатити 100 гривень у якості благодійного внеску.

Також Британська рада гарантує фінансову підтримку проектів, котрим не буде  вистачати коштів.

Локацію проведення та точний час організатори обіцяють надіслати на електронну скриньку  після підтвердження  реєстрації. Зареєструватись можна за посиланням.

Головне фото: youtube.com

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією