Вінницькі КВН-щики збирають допомогу для бійців АТО

Благодійна КВН-акція відбудеться у Вінниці 27 квітня у приміщенні Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

В актовій залі коледжу (вулиця Нагірна, 13) о 15:00 зберуться команди вінницьких вищих навчальних закладів, щоб розважити гостей та зібрати кошти на допомогу бійцям АТО.

Сьогодні, 25 квітня, перша така акція відбулась у приміщенні Технологічно-промислового коледжу Вінницького Національного Аграрного Університету.

 

Як розповів Олександр Шемет, ініціатор заходу та очільник ГО «Вінницький КВН», що таким чином у Вінниці вперше на базі одного навчального закладу виступало одразу кілька команд з інших закладів.

  • Сьогодні в нас виступили сім команд КВН, дві – з Технологічно-промислового коледжу, та ще п’ять – з інших вузів міста: педагогічного університету, політехнічного, аграрного, транспортного коледжу, конструювання одягу. Вони виступали, а гості робили благодійні внески за отримані запрошення. Це лише перший заклад, який приєднався, ми плануємо передати естафету іншим вищим навчальним закладам.

 

Завдяки цьому на сьогодні вдалося зібрати близько трьох тисяч гривень. Ці кошти наразі зберігаються у студентському самоврядуванні, а потім, під куруванням волонтерів, студенти придбають необхідні для бійців речі.

Стежити за перебігом акції можна на сторінці Олександра Шемета у соціальній мережі.

Фото Олександра Шемета

Позначки: , , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією