Вінницькі комунальники придбали 12 тракторів для прибирання тротуарів

У комунального підприємства поповнення – 12 тракторів, які прибиратимуть тротуари. Про новопридбану клінінгову техніку для Вінниці повідомив у своєму Facebook  міський голова Сергій Моргунов.

  • Дуже важливим питанням є покращення оперативності та якості очищення тротуарів міста у зимовий період. Я вже писав, що ми в цьому році підсилимо наші комунальні служби новою технікою. Першим етапом стало придбання 12 тракторів – саме для прибирання тротуарів. Вони вже надійшли до Шляхового управління.

Згідно з інформацією порталу Prozorro трактори марки «Беларус-320.4» обійшлися місту в 4 012 000 гривень. Постачальник – ТОВ «Техноторг» (Миколаїв). Це трактори з зимовим обладнанням, оснащені відвалом-щіткою. Ціна згідно з договором одного такого трактора – 278 611, 11 гривень (без ПДВ). Придбані машини – нові, 2017 року виробництва.

За технічними характеристиками виробника, саме модель 320.4 дозволяє проводити прибиральні роботи за будь-якої погоди.

Про те, що машини прибули на базу підприємства минуло тижня розповів заступник начальника комунального підприємства «Вінницьке шляхове управління» Ігор Шеншин. Ця техніка універсальна, однак вперше вийде на роботу взимку.

  • У цій партії стоїть словацький двигун Lombardini. Є кондиціонер. Це зручні і дуже якісні машини, – розповів Ігор Шеншин про марку «Беларус-320.4».

Крім того, на своїй Facebook-сторінці міський голова пообіцяв, що поповнення в управлінні новою технікою відбудеться також влітку.

  • До кінця червня надійде ще 4 транспортні засоби для всесезонного прибирання доріг. А також, на прохання підприємства, додатково закупимо 4 міні-навантажувачі, – написав Сергій Моргунов.

За словами Ігоря Шеншина, оновлення техніки на підприємстві необхідне, адже її більшість – застаріла. Найближчим часом, можливо у червні, у Шляховому управлінні також очікують на дві прибиральні машини-пилососи Ford.

Фото facebook.com

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією