Вінницькі АТОвці та їхні сім’ї можуть отримати квартири у районі ботанічного саду

1 гектар можуть виділити для будівництва житла для АТОвців та їхніх сімей. Там планується збудувати три дев’ятиповерхівки. Наразі очікується відповідь від міністра освіти, адже територія відноситься до власності Аграрного університету.

Про це розповів сьогодні, 3 травня, Анатолій Слівінський, голова ГО «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», яка і стала ініціатором звернення до Вінницького аграрного університету.

 • Минулого разу виділений гектар для забудови виявився територією ботанічного саду, а відтак там не вдалося вивести ці землі під забудову для учасників бойових дій, й була низка інших перепон. Ми звернулись до закладу повторно. Тепер, згідно протоколу №10 засідання вченої ради Вінницького аграрного університету рішення від 18 квітня, для цієї мети пропонується виділити ділянку у кінці ботанічного саду, де садок і церква. Це поруч із аграрною академією.

 

Втім, є думка, що це рішення – фікція, адже зазначена ділянка має сільсько-господарське призначення і відтак її спочатку потрібно відокремити.

 • Ми маємо спробувати. Якщо не вдасться – шукатимемо інші ділянки. Також, так як ми є громадською організацією, мусимо спочатку передати землю у комунальну власність, знайти інвесторів. Хочу також зазначити, що моє ім’я не фігуруватиме у переліках тих, хто отримає квартири у новобудові. Мій зиск – надати можливість гідно жити тим, хто цього заслуговує в першу чергу, – зауважив Анатолій Слівінський.

Нагадаємо також, під час засідання сесії Вінницької міської ради було виділено 27 земельних ділянок для учасників АТО. Втім, це рішення підтримало 43 із 51 присутніх депутатів.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
 • Ельвіра

  Аграрний завжди піклується про воїнів АТО і намагається зробити все можливе аби їм допомогти, в той час коли інші просто базікають язиками.

 • Аня Волга

  ВНАУ – молодці! Студенти і співробітники вже не вперше допомагають АТОвцям – допомогу на понад 1 млн.грн. вже зібрали і передали

 • Верона Неміш

  ВНАУ вкотре підтверджує свої слова ділом!!! Свою вдячність учасникам АТО, нашим героям підтверджують постійною допомогою, щоб то не було. Їх дії дійсно відповідають вислову «якщо не ми – то хто ж».

 • Ольга

  Давно чула про ініціативу ВНАУ виділити землі під забудову для учасників АТО. Що знову тяганина в чиновницьких колуарах заважає здійсненню хорошої справи?

 • Валентина

  Протокол вченої ради ВНАУ – вагомий доказ того, що колектив аграрного університету підтримує учасників АТО. Чому держава не відгукується на ініціативу колективу?

 • Софія Назарук

  Від слова – до діла. Підтримую рішення Аграрного, а саме виділити землі АТОвцям. Вони на це заслужили. Надіюсь це рішення всі підтримають.

 • Максим

  Весь колектив університету бере активну участь у долі учасників АТО. Свою вдячність і підтриму неоноразово висловлюють у зборі коштів. Допомагають сім`ям загиблих і ніколи не забувають про них, якби всі так робили як колектив ВНАУ! ВНАУ – справжній патріот своєї країни!!!

 • Лариса

  А було би класно, якби учасники АТО справді отримали квартири від влади саме в районі ботанічного саду, бо таким людям, в основному, виділяють якісь чагарники у віддалених селах. Чудова ініціатива ВНАУ.

 • Максим Антонюк

  Простите, а где они раньше жили? Не верю, что прямо-таки злоупотреблений не будет….