Вінницька область має найбільше в Україні аптек з “доступними ліками”

У нашому регіоні до урядової програми вже долучились майже 350 аптек, таким чином Вінниччина лідирує серед інших областей.

Таку інформацію повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає “Еспресо”.

  • Є інтерактивна карта України, де по кожному регіону можна знайти аптеку, яка бере участь у програмі “Доступні ліки”. Найбільша кількість аптек, які залучені по регіонах, у Вінницькій області – майже 350 аптек, – зазначив Павло Розенко.

 

Ще на початку квітня таких аптек у Вінницькій області було трохи більше сотні, та майже за місяць їх кількість зросла втричі. На сьогодні, Уряд України виділив Вінницькій області понад 20,5 мільйонів гривень на відшкодування витрат на ліки у рамках програми. Загалом, в Україні до цієї програми вже приєдналися понад 2700 аптек.

 

На Вінниччині 105 аптек долучилися до програми “Доступні ліки”

Нагадаємо, що з першого квітня в Україні стартувала програма відшкодування витрат на ліки. Таким чином пацієнти, які перебувають на амбулаторному лікуванні, зможуть отримати препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Населення Вінниччини складає півтора мільйони осіб, з яких 950 тисяч громадян мають серцево-судинні захворювання, 50 тисяч лікуються від цукрового діабету ІІ типу і 10 тисяч осіб мають бронхіальну астму.

Детальніше із програмою та переліком лікарських засобів можна ознайомитися на сайті Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Головне фото Lada.fm

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією