Вінницька блогерка презентує своє #РадіоПавлова

В її текстах в соціальних мережах багато тепла, справжнього життя, щирості та сімейних цінностей. Тепер майже всі вони потрапили до книги #РадіоПавлова.

Олена Павлова – відома вінницька блогерка та активістка, а її подільські рецепти можуть памятати й читачі Veжі. У Фейсбуці теплі та душевні тексти про життя зявляються під хештегом #РадиоПавлова, а тепер майже всі вони увійшли до першої книги, яка вийшла накладом у 300 примірників. Презентація збірки есеїв відбудеться 3-го березня о 17:30 в ресторані «PRIME» (вул.Бевза,34).

  • Це збірка есеїв просто про життя, яке прекрасне навіть, коли холодно і йде дощ, про вино та їжу, про людей та пригоди, про те, що навіть із, здавалось би, заплутаного кубла проблем можна витягнути нитку щастя та радості, – говорить про свою книгу Олена.

Збірка вийшла у видавництві «ВЕДА», дизайнер якого і займався візуальним оформленням. Наразі тираж книги не досить великий, але, за словами авторки, якщо потрібно буде, то буде додатковий наклад.

На написання книги Олену надихало саме життя – люди, птахи, білки, високі зорі, лелеки, що летять повз нас на південь і знову повертаються, маки обабіч дороги, усе, що потрапляє у поле зору і стає з образів словами, які лягають на папір.

  • Розумієте, це дивно але ця книжка повністю складається з коротких текстів, написаних за чашкою ранкової кави, або з підслуханих у самій собі спостережень, про вміння чути мову снігу та вітру, читати сліди на піску, думати як вода, просто литися і дзвеніти, – ділиться враженнями про власні тексти блогерка.

Під час презентації Олена обіцяє багато сюрпризів та дружню атмосферу, а також можливість стати одними із перших читачів книги.

Вхід: 50 гривень.
Попередня реєстрація бажана, але необов
язкова. Деталі на сторінку зустрічі у фб.

Фото з особистої сторінки Олени Павлової

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією