Вінничанин Григорій Бевза очолив Південно-Західну залізницю

Керівником Південно-Західної залізниці став Бевза Григорій Анатолійович – уродженець Вінниці, директор дослідно-механічного заводу «Карпати».

Призначення відбулося за результатами першого в історії «Укрзалізниці» публічного відбору кандидатів на посади директорів регіональних філій підприємства. Відбір тривав із 19 січня по 23 лютого 2012 року, було надіслано 64 заявки, з яких до участі в другому етапі відібрали 23 учасники.

За повідомленням «Укрзалізниці», усі кандидати пройшли компетентну перевірку на корупційну складову. За результатами відбору другого етапу було відібрано дев’ять кандидатів, котрі 24 квітня були заслухані членами правління ПАТ «Укрзалізниця». У результаті правлінням «Укрзалізниці» було проголосовано за призначення керівників шести регіональних філій підприємства: Донецька залізниця, Львівська, Одеська, Південна залізниця, Південно-західна та Придніпровська залізниці.

Бевза Григорій Анатолійович народився 10 червня 1976 року у м. Вінниця. Закінчив у 1995 р. Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю технік-механік, у 2009 р. закінчив Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, здобув кваліфікацію магістра з економіки підприємства.  У 2013 р. закінчив Інститут права та соціальних відносин Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію спеціаліста. У 2006 році був кандидатом у нардепи від партії ВО «Свобода», проте, згодом подав заяву про скасування реєстрації.

Григорій Бевза працював на різних посадах, переважно керівних, на Вінниччині та в інших областях. Найбільш дотичними до залізниці є дві передостанні посади помічника та заступника директора на державних підприємствах «Укрспецвагон» та «Стрийський вагоноремонтний завод».

Додамо, що близько 20% основних виробничих фондів ПАТ «Укрзалізниця» перебуває у підпорядкуванні Південно-Західної залізниці. Філія посідає друге місце по обсягу всіх перевезень по Україні. Так, кожна шоста тонна вантажу перевезена саме Південно-Західною залізницею, а частка пасажирських перевезень займає третину всіх обсягів.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією