Вінничани просять більше зелених скульптур у місті: «Зеленбуд» просить дочекатися тепла

Містяни хочуть, щоб у Вінниці були незвичайні скульптури з рослин та підтримують нещодавно зареєстровану електронну петицію.

На сайті міських петицій 3-го травня з’явилося прохання-пропозиція від вінничанина про неймовірні зелені скульптури в парках міста.

  • В Ботанічному саду Атланти в США, «живуть» вражаючі зелені скульптури! Зроблені вони з кущів і квітів! Туристам дуже подобаються такі зелені насадження. А що у Вінниці? Було б добре, щоб в одному з парків Вінниці з’явились з десять таких скульптур (а не один незрозумілий крокодил). Коні, величезні метелики, жабенятка, птахи, обличчя людей, казкові звірі – тут є де розгулятись фантазії. Тож підтримайте цю петицію і зробіть один з парків Вінниці родзинкою нашого міста! – мовиться в петиції.

Автор петиції – Олександр Пахомов. Станом на 10 травня за неї проголосували 153 особи з 350 необхідних. А до завершення голосування залишається всього 7 днів.

Нині в міському центральному парку імені Горького таких садово-паркових скульптур з рослин є дві:  крокодил та черепаха.

Приміром, для садової скульптури “Черепаха” використали спеціальну неквітучу рослину – альтернантеру. Її різні сорти відрізняються один від одного кольором листя.

У міському комунальному підприємстві «Вінницязеленбуд» розповіли, що на прохання вінничан скульптуру крокодила залишають, хоча і мали її прибирати. Однак оновлення скульптур рослинами (які вже підготовлені) залежить від погодних умов.

  • Плануємо оновити “Черепаху” і “Крокодила” вже після 15 травня, коли передають потепління. Адже сьогодні навіть сніг пролітав, – каже начальниця теплично-парникового господарства Зоя Рачковська.

А про плани на майбутнє, за словами Зої Рачковської, ще рано говорити. У «Вінницязеленбуді» лише почали над цим працювати. Вражаючі скульптури у парках міста ще не планували, бо для цього ще й відповідне місце потрібно знайти. Однак до Дня міста обіцяють створити тимчасову, одноденну, скульптуру з квітів.

Фото eco-turizm.net, vmireinteresnogo.com, автора

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією