Вінничанка Єлизавета Лапіна здобула титул «Юна Міні Міс Україна 2017»

Підкоривши журі та глядачів своєю харизмою, красою та талантом, 14-річна Єлизавета Лапіна стала володоркаю титулу «Юна Міні Міс Україна 2017».

11 червня на грандіозному Гала Шоу XIX Національного дитячого фестивалю моди і таланту вибрали Міні Міс Україна 2017. Гран-Прі фестивалю отримала 9-річна Софія Гаркушина з Києва, а вінничанка Єлизавета Лапіна  стала «Юна Міні Міс Україна».

Як розповіла Vежі директорка модельного агентства «Princess», випускницею якого є переможниця, Ярослава Позднякова, Єлизавета була єдиною представницею з Вінниці та повернулась додому з нагородами, обійшовши 29 конкуренток. Дівчинка підкорила всіх гімнастичним номером.

  • Єлизавета підкорила журі своєю посмішкою, відеосюжетом та дуже яскравим виконанням гімнастичного номера. Вона була зіркою! Дівчинка з трьох років займається художньою гімнастикою, тому питань з конкурсом талантів не виникало. Її номер «Енергія» був неймовірним!, – говорить Ярослава.

За словами директорки агентства, Єлизавета і надалі братиме участь у подібних конкурсах, адже сцена її любить. Головне, щоб дівчинка мала бажання постійно зростати.

Варто додати, що минуло року юна модель вперше стала учасницею конкурсу «Міні Міс Вінниця» і відразу отримала титул міні-міс у своїй віковій категорії та приз глядацьких симпатій.

Фото зі сторінки школи «Princess»

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією