Відомі вінничани висадять біля “Книжки” дубову “Алею творчості”

Екологічний проект “Усміхнена Алея Творчості” у Вінниці відбудеться у рамках Всеукраїнської акції “Майбутнє лісу – в твоїх руках”. Організатори заходу планують висадити у сквері біля “Книжки” нові дерева та організують для всіх присутніх святковий концерт у “Плеяді”.

Вже першого квітня сквер біля вінницької “Книжки” поповниться ще на декілька десятків нових дерев. Розпочнуть захід об 11:00 – тоді відбудеться урочисте відкриття Алеї та висадка саджанців червонолистого дуба відомими вінничанами, однак між присутніми також влаштують розіграш одного деревця для посадки, а також організують декілька майстер-класів та виступи аніматорів.

Імена відомих вінничан, які залишать деревце на новій алеї, також відомі. Серед них:

  • Богдан Совик  суперфіналіст 6-го сезону телепроекту «X- фактор»
  • Володимир Козюк – заслужений художник України
  • Тетяна Олексієнко – фіналістка проекту «Голос діти-3»
  • Дар’я Журбенко – Міні-міс Світу, Міні-міс Україна, Міні-міс Вінниця 2015 року
  • Дарина Красновецька – учасниця телепроекту «Голос діти-3», переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів
  • Максим Кохан – вокаліст гурту «LARUS»
  • та ще понад 20 талановитих вінничан

Ініціювали такий захід активна група «Небайдужі серця – Вінниця». Як розповіла організатор Наталія Григорук, до висадки дерев вони вже запросили творчих вінничан, які зробили культурний та благодійний внесок у розвиток міста.

  • “Усміхнена Алея Творчості” – це поєднання небайдужості до навколишнього середовища, творчості та благодійності. Плануємо висадити 30 дерев. Біля “Книжки” хороше місце і хочеться, щоб той парк, хоча він й невеличкий, мав в собі родзинку нашого міста. Щоб там можна було не лише відпочити, а й отримати інформацію про творчість та небайдужість вінничан: після заходу ми плануємо розмістити дошку з фотозвітом і ще є деякі цікаві моменти в облаштуванні алеї та парку загалом.

Продовжиться екологічне свято у “Плеяді”, де з 13:00 розпочнеться безоштовний концерт. На гостей заходу чекає пісочне анімаційне шоу, гратиме рок-гурт “Larus”, співак Богдан Совик, також будуть хореографічні виступи від танцювальних колективів міста, та жарти від команди “БезНа”. Крім них, до концерту долучаться учасники та фіналісти різноманітних талант-шоу, а студенти-іноземці медичного університету співатимуть українські пісні.

Зазначимо, що захід матиме не лише екологічну, а й благодійну мету. Вінничани зможуть надати допомогу воїнам АТО, передавши кошти у спеціальні скриньки. Наприкінці концертної програми всі гроші порахують та одразу передадуть благодійному фонду “Об’єднання волонтерів Вінничини”.

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією