Вагітні на подіумі та моделі овер-сайз: стартували «Вінницькі дні моди»

Весняно-літній одяг із вовни на моделях розміру 48 і вище – чи не вперше так нестандартно у місті стартував фестиваль «Вінницькі дні моди» у торгово-розважальному центрі «Поділля-City».

Хоча, як повідомили організатори, офіційне відкриття фестивалю відбудеться 1 квітня о 13:40, вечір п’ятниці в останній день березня задав модний настрій поціновувачам еклюзивного одягу і подібних тусовок.

Три дні моди: що підготували дизайнери на Vinnytsia Fashion Days

Першою випробувати новий для фестивалю подіум наважилася дизайнерка Леся Зіаннурова зі своїм брендом LeZia та колекцією «В гармонії».

  • Героїня цієї колекції – впевнена жінка, яка перебуває в гармонії із собою та зі світом, – так позиціонувала свої тектсильно-вовняні творіння Леся Зіаннурова.

Врешті, слова її підтвердилися та навіть перевершили сподівання. Музичний супровід із українських пісень та анімація цвітіння квітів на екрані з перших хвилин натякнули глядачам на причепуреність у презентації колекції. Що, власне, і сталося: на подіум одна за одною виходили моделі – від маленьких дівчаток до поважних леді – з гарними зачісками, мейк-апом, одягнені в якраві сукні та у віночках.

І навіть сумочки в їх руках були заквітчані. Здавалося, ніби самі квіти ожили і вийшли на подіум.

Окрім того, що вся колекція для різного віку та статусу жінок (на показі був представлений лише один комплект для хлопчиків), то вона ще й, як з’ясувалося, для жінок різного стану. Так, на подіум вийшли дві дівчини при надії, що неодмінно зворушило глядачів.

Ще більше їх здивува вихід моделей із формами та розміром одягу 48 і вище. Їх впевнена хода, усмішка і харизма тільки підкреслювала вдало вибрану дизайнеркою назву колекції.

Щодо тканин, із яких виготовлено одяг, то у кожному із комплектів була присутня хоча б якась частина одягу, де використано техніку валяння із вовни. М’які і тонкі тканини та навіть мереживо із вовни – усе створено вручну.

Доповнили колекцію авторські сумочки ще однієї модельєрки Олени Бистрицької, котрі заслуговують окремої уваги: завдяки вправному поєднанню вовни різних  кольорів, здавалося, що на сумочках були наче виткані цілі картини. Подекуди на взагалі в якості декору було виваляно білочку, котика та навіть травичку і дерева.  І все – об’ємне, наче у форматі 3-D.

Всі ці експерименти дизайнерка визначила як поєднання стилів етно та бохо-шик.

Варто зауважити, що вже кілька сезонів поспіль організатори фестивалю присвячують його темі благодійності. Якщо в попередні рази гроші передавали на потреби поранених в АТО, то тепер кошти вирішили збирати на будь-яку благодійність. Тобто, кожен дизайнер сам обирає людину, якій береться зорганізовувати збір коштів.

Леся Зіннаурова на продаж виставила літнє пальто із вовни за 2,5 тисячі гривень. Проте, не знайшлося бажаючих придбати ексклюзивну дизайнерську річ та допомогти онкохворій жінці (саме на лікування хворої на рак подруги дизайнерки мали б бути направлені  гроші, виручені з аукціону, – авт.).

Додамо, що «Вінницькі дні моди» триватимуть ще два дні – 1 та 2 квітня. Всього на покази свій одяг підготували 12 дизайнерів і брендів міста.

Фото Ольги Мірошниченко

\

 

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією