Уявити себе мером: у суботу відбудеться Другий форум «Інтегрований розвиток Вінниці»

Обговорити яким має бути місто, а також дізнатися з цього приводу ідеї інших містян вінничани зможуть вже цієї суботи, 17 червня. На все-про-все буде вісім годин, протягом яких і триватиме Другий форум «Інтегрований розвиток Вінниці. Бачення. Моделі та цілі».

Минуло менше року як у Вінниці завершився перший подібний форум і відтоді експерти з різних галузей в робочих групах напрацьовували ідеї подальшого інтегрованого розвитку міста. Однак, вже цієї суботи до обговорення запрошують усіх охочих вінничан, які зможуть приміряти на себе ролі мерів і долучитися до розробки концепції розвитку міста до 2030 року.

Захід триватиме у креативному просторі «Артинов» (вулиця Архітектора Артинова, 12А) з 10:00 до 18:00. Форум відбудеться у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що реалізується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у співпраці з Вінницькою міською радою.

Суть проекту у тому, щоб залучити якомога більше вінничан до розробки концепції інтегрованого розвитку міста. Не важливо – де і ким хто працює чи навчається, а головне те, що є розуміння, де і як зробити місто ліпшим для його жителів та гостей.

Під час форуму працюватимуть шість робочих тематичних груп у напрямках: «Економіка і зайнятість, освіта і наука», «Культура, спорт, дозвілля, туризм», «Охорона здоров’я і соціальна сфера», «Технічна інфраструктура і охорона навколишнього середовища», «Транспорт і мобільність», «Міське планування/просторовий розвиток».

Саме тут учасники форуму зможуть поділитися власними ідеями. Після роботи в групах, орієнтовно після 15:15, розпочнеться презентація робочих напрацювань та їх обговорення.

Однак, щоб стати учасником заходу необхідно встигнути зареєструватись до 18:00 15 червня. Для цього треба надіслати заявку із зазначенням тематичної робочої групи, у якій маєте бажання працювати, на hanna.sukhotska@giz.de, телефон +38 098 995 0559 (Ганна Сухоцька).

Приємним бонусом від організаторів заходу, після його завершення, з 18:00 до 21:00 стане подорож Південним Бугом на теплоході «Ляля Ратушна». Кількість місць обмежена, тому організатори просять при реєстрації також зазначити участь у річковій прогулянці.

Фото з архіву VежA та vmr.gov.ua

Позначки: , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією