У вінницького мера з’явився радник з “авіаційних питань”

Ним став керівник авіаційної консалтингової компанії Aviaplan Євген Трескунов. Його представили сьогодні, 20 квітня, на засіданні виконавчого комітету міської ради. 

Працюватиме новий радник міського голови на громадських засадах та допомагатиме Сергію Моргунову у питаннях авіації Вінниці. Крім цього, він представлятиме аеропорт “Вінниця” на міжнародних конференціях та заходах,  а також займатиметься стратегічним розвитком аеропорту.

  • Закликаю всіх колег та керівників департаментів відповідним чином ставитись до радника міського голови. Я впевнений, що з допомогою Євгена ми зможемо піднести вінницький авіавузол на нову висоту, – зазначив заступник міського голови Владислав Скальський.

Євген Трескунов у 1997 року закінчив Київський міжнародний університет цивільної авіації. У серпні 2000 року був переведений до державного департаменту авіаційного транспорту “Укравіатранс” (Державіаслужба) на посаду заступника начальника управління стратегічного розвитку та забезпечення. Також навчався у Великобританії за спеціальністю “Магістр з управління в авіаційному транспорті”. З жовтня 2003 року по вересень 2012 року працював в авіакомпанії “Аеросвіт” на різних керівних посадах, а потім обіймав посаду виконавчого віце-президента авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”. Звільнився в грудні 2014 року, після чого заснував власну авіаційну консалтингову компанію Aviaplan.

 

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією