У Вінниці завершують спорудження сьомого «муніципального будинку»: утеплюють стіни та оздоблюють всередині

Роботи з утеплення зовнішніх стін, монтажу мережі водогону і електрики та внутрішнього оздоблення планують завершити до початку осені.

Згідно з планом програми «Муніципальне житло», перша 10-поверхівка на вулиці Петра Запорожця, буде введена в експлуатацію наприкінці 2017 року. Загалом передбачено будівництво двох десятиповерхових секцій, на 180 квартир. Здача другої черги будівництва запланована на кінець 2018 року.

  • Станом на 20 червня повністю завершено загальнобудівельні роботи зі спорудження цільної двосекційної будівлі першого пускового комплексу: збудовані стіни, перегородки, змонтовані плити перекриття, закінчено скління віконних прорізів, облаштування покрівлі, – розповів директор департаменту економіки та інвестицій міськради Віталій Погосян.

Кредит від влади: хто має право і скільки коштує муніципальне житло у Вінниці?

  • Нині ведуть роботи по утепленню зовнішніх стін, внутрішнього оздоблення, монтують внутрішні інженерні мережі водогону і електрики. Уже на 80% виконані роботи з внутрішнього оздоблення, електромонтажу, а також монтажу сантехнічних мереж. На 70% утепленні стіни. Усі роботи планують виконати до початку вересня.

Фасадні рішення муніципальної багатоповерхівки

Муніципальна 10-поверхівка зведена, як реконструкція житлового двоповерхового будинку по вулиці Петра Запорожця, 4, з прибудовою та надбудовою. Раніше було обіцяно, що в новобудову переїдуть 13 родин, які мешкали в «критичному» будинку з проблемами водопостачання і каналізування.

  • Щодо родин, які мають бути відселені до новобудови, то всі питання організаційного порядку з ними вирішені. Кожна родина найближчим часом отримає належне їй житло, – каже Віталій Погосян.

Це вже буде сьомий багатоквартирний будинок, побудований в рамках програми «Муніципальне житло». Його особливість в тому, що вартість квадратного метра нижча від цінової пропозиції на ринку забудовників.

  • Вартість квадратного метра першого пускового комплексу залишається незмінною, як і на початку будівництва та складає 9800 гривень, – каже Віталій Погосян. – Вартість квадратного метра другого пускового комплексу буде визначена та затверджена у відповідності до вимог Програми рішенням виконавчого комітету.

Нагадаємо, що придбати квартиру за програмою «Муніципальне житло» мають право вінничани, що працюють у бюджетній сфері та комунальних підприємствах; люди з інвалідністю; ветерани праці; молоді та багатодітні сім’ї; одинокі громадяни віком до 35 років; внутрішньо переміщені особи; учасники бойових дій в АТО або члени їх родин; громадяни, які перебувають на обліку і потребують поліпшення житлових умов.

Учасників Програми визначають методом жеребкування.

Фото vmr.gov.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією

Інші новини