У Вінниці замість “Кельце” з’явиться “європейська” 14-поверхівка

Наразі оголосили громадські обговорення, аби віничани могли взяти участь щодо проектної пропозиції будівництва майбутньої багатоповерхівки по вул. Космонавтів, 49. Триватимуть обговорення протягом місяця. 

Замовником документації є ТОВ «Холдингова компанія «Вінниця».

Нагадаємо, що на сесії міськради 28 квітня депутати дозволили знести будівлю незавершеного довгобуду біля колишнього ресторану «Кельце», а на її місці збудувати багатофункціональний комплекс.  Це буде 14-поверховий житловий будинок, частина будівлі буде для комерційної діяльності, а також планують побудувати паркінг на 174 місця.

Згідно із техніко-економічними показниками майбутнього будинку, у ньому буде 372 квартири, з яких 276 – однокімнатні, 72 – двокімнатні та 24 трикімнатні. Загальна площа житлового будинку буде 45 683,1 кв.м. Висота будинку буде 62,5 метри. Збудувати нову багатоповерхівку планують в одну чергу.

Як розповіла головний спеціаліст департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ольга Ситник будинок планують побудувати таким, як зображено на фото

 • Картинка досить гарна, а яка буде реалізація – побачимо з часом. Як на мене, цей будинок має досить гарний європейський вигляд. Мешканці будуть обговорювати саме цю проектну пропозицію на 14-поверховий будинок, там ще буде два поверхи мінус для парковки. В ході громадських обговорень будуть отримані необхідні погодження для першого етапу, а далі забудовники будуть працювати над отриманням інших документів. Адже без різних дозволів будувати на тому місці ніхто не зможе.

Громадські обговорення триватимуть протягом місяця і лише після 28 травня буде повідомлено про громадські слухання. Протягом цього часу свої зауваження та пропозиції можуть надсилати всі мешканці Вінниці, однак Ольга Ситник наголосила, що у голосуванні участь зможуть взяти лише мешканці, які живуть у будинках, що безпосередньо межують із об’єктом забудови.

З додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, або за телефонами 59-51-59, 59-51-55.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
 • Андрей Жданов

  А где Европа то? Бред какой-то, откат в средневековье. Башенки, куполочки, арочки!!! Вы в каком веке живете, ребята?

  • Nikolay Korzhenevsky

   Согласен , лучше современее здание строить .
   Вот к примеру типа как в Варшаве возле жд вокзала высотки красивые стоят.