У Вінниці ремонтують дорогу біля садиби Пирогова, на черзі – об’їзні

У Вінниці триває ремонт доріг, наразі завершують роботи біля садиби Пирогова. Крім цього, міськрада планує ремонтувати не лише міські дороги, а й виходити за межі Вінниці та займатися благоустроєм об’їзних.

Наразі тривають роботи на ділянці від вулиці Андрія Первозванного до садиби Пирогова. Про це повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook.

Також на цьому відрізку дороги працівники “Вінницязеленбуду” працюватимуть над зеленими зонами, а далі – комунальники оновлять освітлення, а будівельники капітально відремонтують дорожнє покриття від садиби Пирогова до Гніванського шосе. Очільник міста зазначив, що фактично це продовження робіт, які розпочались на цій ділянці ще минулого року, коли там облаштували тротуар та велодоріжку.

На ремонт вінницьких доріг цього року витратять 100 мільйонів. ПЕРЕЛІК

Раніше VежA повідомляла про плани міської ради капітально відремонтувати дорожнє покриття по вулиці Бучми, а також по вулиці Ватутіна – від вулиці Лугової до виїзду з Вінниці по Турбівському шосе.

А за фінансової підтримки Кабміну та Вінницької облради, також планують оновити асфальтне покриття на об’їзній: на частині Львівського шосе (між Хмельницьким шосе та вулицею Київською),  ще між Барським та Гніванським шосе, а також по Немирівському шосе – від вулиці Чехова і до об’їзної дороги.

Зазначимо, що ремонт доріг у Вінниці відбувається переважно вночі, тому що  вдень трафік доволі інтенсивний і містянам буде зручніше, якщо такі роботи відбуватимуться у темну пору доби.

  • У нас є ряд проектів по благоустрою, є досить амбітні плани щодо капітального ремонту доріг. Не лише тих, які стосуються міста Вінниці, а й об’їзних. Буквально цього тижня будуть розкриті тендерні пропозиції щодо ремонту дороги від Київської до Хмельницького шосе. З боку Хмельницького шосе буде облаштована зовсім інша транспортна розв’язка, – розповів Сергій Моргунов у сюжеті радіокомпанії “Місто над Бугом”.

Наразі у міській раді готують кошторис та документацію на тендерні процедури щодо відбору виконавців майбутніх ремонтних робіт.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією