У Вінниці пропонують встановити «лежачі світлофори» для «смартфонозалежних»

Проблема підвищеної аварійної небезпеки через неуважність деяких “смартфонозалежних” пішоходів у Вінниці може бути вирішена також за допомогою новітніх технологій.

Так вважає вінничанин, який пропонує облаштувати на «зебрах» «лежачі світлофори».

Пропозицію на сайт міських петицій подав Руслан Савчук: він пропонує встановити на пішохідних переходах, які регулюються сигналом світлофора, світлодіодні смуги, які будуть синхронізовані із світлофором.


Автор петиції вважає, що таким чином можна буде привернути увагу до червоного сигналу світлофора людей, які навіть переходячи дорогу дивляться у свої гаджети.

Також Руслан Савчук зазначає, це буде зручно і для водіїв, адже вони зможуть швидше зреагувати на зелене світло для пішоходів та зупинитись.

Спочатку вінничанин вважає доцільним встановлення таких систем на найбільш людних переходах, а згодом – і на всіх інших.

 

«Такі LED-смуги потрібні, щоб попередити пішоходів, що відволіклись, про сигнал світлофора. Так як зараз дуже багато людей зайняті смартфонами, їх очі опущені, тому вони часто неуважні. Також вони будуть корисними школярам, бо діти теж часто дивляться під ноги. А червоний сигнал буде їм засторогою. Прошу підтримати петицію щодо встановлення перед кожною зеброю «лежачих світлофорів» для пішоходів», – пише Руслан Савчук.

Петиція була подана учора і за добу набрала 4 голоси із 350-ти необхідних. Мешканці міста мають ще 13 днів, аби її підтримати.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
  • Можна просто по хлебалу бити за ці гроші усіх, хто втикає в телефончики