У Вінниці нардепи обговорять енергетичний ринок України

У Вінниці 2 грудня очікується концентрація гостей зі столиці – в місті відбудеться круглий стіл «Реформування ринку електричної енергії. Презентація та обговорення проекту Закону «Про ринок електричної енергії України».

Участь у заході планують взяти народні депутати України, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, оптового ринку електричної енергії України, енергетичних компаній, громадських організацій, експерти та консультанти Світового банку.

Проект Закону  презентуватиме народний депутат, в.о.голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. Зокрема, як повідомили у прес-службі нардепа, під час обговорення будуть взяті до уваги зауваження влади та бізнесу щодо законопроекту.

Щодо останнього, то даним законопроектом «Про ринок електричної енергії України» передбачається введення демонополізації ринку, конкуренції на ринку серед енергетичних підприємств, що призведе до зменшення тарифів, і включення «зеленої» енергії в ринок за встановленими правилами. Таким чином український енергоринок адаптується до європейських норм.

Робота круглого столу розпочнеться о  12.00 в приміщенні Вінницької ОДА.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією