У Вінниці хочуть реконструювати набережну Бугу «від мосту до мосту»

Вінницька міська влада невдовзі планує розпочати капітальну реконструкцію набережної Південного Бугу від Центрального і до Київського мосту.

Про це сьогодні під час прес-конференції у міській раді повідомив заступник міського голови Владислав Скальський.

За його словами, питання актуалізувалося зокрема й у зв’язку з поданим “великим” проектом на “Бюджет громадських ініціатив”, що передбачав саме реконструкцію набережної.

“Слід зауважити, що цей проект навряд чи буде розглянутий конкурсною комісією, позаяк значно перевищує гранично допустимий обсяг фінансування. Поруч з цим, він стосується лише косметичного облаштування набережної, у той час як вона потребує капітального ремонту та й узагалі – комплексного підходу до такого масштабного проекту”, – прокоментував заступник мера.

За словами п. Владислава, наразі ведуться перемовини із компаніями та організаціями, які зацікавлені у реалізації подібного проекту. “Я не можу наразі коментувати варіанти реконструкції, які розглядаються в рамках перемовин зі стейкхолдерами (зацікавленими сторонами – VежА.), адже це якраз може вплинути на хід таких перемовин”, – зазначив Скальський.

За його словами, питання реконструкції набережної вже давно “на столі” у мерії і невдовзі можуть стати відомі деталі питання.

“Слід розуміти, що це надто важливе питання для міста: ідеться про локацію, на якій багато вінничан прожили своє життя, дитинство і юність. Тільки у мене в юні роки там було шість переломів: уся набережна була випробувана на зуб, на ніс, на руки і ноги. Тому це дуже чутливе питання”.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією