У великодню ніч вінничан до храмів возитиме громадський транспорт. ГРАФІК

Роботу муніципального транспорту Вінниці буде подовжено у Великодню ніч – спеціально для того аби мешканці міста могли дістатися до храмів на нічні богослужіння, а також повернутися до осель громадським транспортом із уже освяченими кошиками.

Так, 16 квітня транспорт ходитиме до 1-ї години ночі, а поновить свою роботу не о 6-ій ранку, як зазвичай, а о 3:30 годині. Також подовжено роботу до 24-ї години маршрутних таксі. Таке нововведення відбувається у нашому місті вперше на прохання вінничан.

Так, о 3:30 на лінію вийдуть тролейбуси, які будуть курсувати за наступними маршрутами: від зупинки «Кінотеатру «Мир» до Залізничного вокзалу, від Електромережі до Залізничного вокзалу.

З 4-ї годині ранку вінничан перевозитимуть тролейбуси ще й за маршрутами: від автостанції «Східна» (вул. Ватутіна) в напрямку  кінцевої зупинки «вул. Лугова» – Депо та від автостанції «Східна» до Залізничного вокзалу.

Щодо трамваїв, то о 3:30 вони вийдуть за такими маршрутами: від зупинки «Кінотеатр «Мир» до Барського шосе та від школи №30 до Барського шосе.

Також у великодню нічч з 3:30 вінничан перевозитимуть автобуси за такими напрямками: від зупинки «Електромережа» через площу Гагаріна і до кінцевої зупинки «Вишенька» (по новій кільцевій дорозі); від зупинки «вулиця І.Богуна» (церква) до ринку «Урожай» та від зупинки «вулиця І.Богуна» до Меморіалу Визволення.

Для зручності вінничан подаємо повний подовжений графік роботи муніципального транспорту у ніч Великодня:

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією