Від «Кубу» по Зулінського та «Урожаю» по Келецькій: у Вінниці будують ще дві велодоріжки

Гаряча пора ремонтних дорожніх робіт у місті триває. На мапі Вінниці з’являться також нові велодоріжки.  

Про хід ремонтних робіт по вулиці Київській написав у своєму Facebook міський голова Сергій Моргунов.

  • З початку травня розпочали капітальний ремонт дороги на в’їзді у місто по вулиці Київській – від так званого малого містка (в напрямку об’їзного шосе) до перехрестя із вулицею Сергія Зулінського. Вже виконані роботи по асфальтуванню нижнім, чорновим шаром асфальту та відремонтовано зливову каналізацію. Тепер робітники почали укладати чистовий шар асфальту. Якщо погода не підведе, то до кінця місяця плануємо завершити весь обсяг робіт по ремонту дорожнього полотна. Після чого приступимо до капремонту тротуару на цій ділянці, де також буде влаштовано велодоріжку.

Блискучий Куб: на північному в’їзді у Вінницю завершують інсталяцію з металу. ФОТО

Будівництво нової велодоріжки також розпочали по вулиці Келецькій, протяжністю від ринку «Урожай» до вулиці Миколи Ващука. Про це повідомляє Vinbazar.com.

За інформацією  порталу публічних закупівель Prozorro, будівництво виконують кілька підрядників-переможців на різних відрізках дороги. ФОП “КАЧАНОВЕЦЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ” облаштовує тротуари з велодоріжками на відрізку від вулиці Лялі Ратушної до вулиці 600-річчя за суму 1 980 000 гривень. ТОВ «Віндор» проводить роботи на ділянці від вулиці 600-річчя до проспекту Юності за 5 096 238 гривень. Орієнтовний графік будівництва – до липня.

Фото Vежа, Facebook

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією