Цього тижня у Вінниці почнуться «Мистецькі вихідні» для дітей

Стартували канікули, а це означає, що «Мистецькі вихідні» у Вінниці розпочнуться вже найближчої суботи. Це буде свято для дітей з майстер-класами, концертом та подарунками. Співорганізатором перших «мистецьких вихідних» стала ГО «Центр розвитку дітей та юнацтва «ДивоСвіт».

Третього червня на Майдані Незалежності біля міськради протягом декількох годин маленькі вінничани зможуть знайти собі розваги «до душі».

Як розповіла адміністратор «Центру розвитку дітей та юнацтва «ДивоСвіт» Тетяна Калугаряну, у рамках святкування виступатимуть вокальні та танцювальні колективи різних студій міста. А серед майстер-класів можна буде знайти не лише розважальні, а й освітні.

  • У нас будуть безкоштовні майстер-класи: дітки розмальовуватимуть картини, схожі на великі розмальовки-антистрес, будуть виготовляти різні поробки. Окремі майстер-класи будуть пов’язані з англійською мовою, ментальною арифметикою та ейдотехнікою. Ще ми підготуємо декілька фотозон та запросимо ляльок-велетнів.

Тетяна Калугаряну зазначила, що захід орієнтований на дітей від чотирьох років. Однак навіть менші дітлахи зможуть спробувати виготовити поробки чи розмалювати картинки.

Початок веселощів вже цієї суботи о 14:00 і триватиме до 19:00.

«Мистецькі вихідні» – щорічний проект Департаменту культури Вінницької міської ради. Протягом літа, щовихідних, на майданчиках міста відбуватимуться майстер-класи, конкурси, флешмоби, концерти від організаторів та партнерів. Традиційно на Майдані перед міською радою можна буде подивитися на музичні та танцювальні колективи, а у біліотеках міста долучатися до різноманітних майстер-класів. Цьогоріч «Мистецькі вихідні» розпочнуться у суботу, 3 червня.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією