Трьом загиблим вінницьким воїнам встановлять пам’ятну дошку в художньому училищі

Меморіальна дошка буде присвячена трьом загиблим випускникам Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища №5.

Раніше адміністрація училища звернулася до міської ради із проханням надати дозвіл встановити пам’ятну дошку на фасаді закладу. Вчора, 30 березня, виконком задовольнив це прохання.

Меморіальна дошка буде присвячена:

  • Анатолію Матвеєву (1975 р.н.) – старший солдат
  • Василю Білику (1992 р.н.) – солдат
  • Сергію Зулінському (1987 р.н.) – молодший сержант

В самому училищі Vежі повідомили, що виготовлення меморіальної таблички вони замовили за власний рахунок і планують встановити її в квітні.

  • Поки що попередньо плануємо встановити пам’ятну дошку у двадцятих числах квітня. Хотіли б запросити на відкриття родини загиблих хлопців, – розповідає заступник директора училища №5 Надія Якубівська. – Але згодом, мабуть, ще встановимо одну табличку – нещодавно в АТО загинув ще один наш випускник – В’ячеслав Чернецький, вже четвертий. Скільки всього наших хлопців там – не знаємо.

Зазначимо, що 22-річний В’ячеслав Чернецький загинув 20 березня поблизу Маріуполя. Вдома у бійця залишилися мати та батько, з якими він проживав в с.Мурафа Шаргородського району.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією