Студент з Вінниці прийшов на зустріч з Трампом у футболці “Путін – вбивця”

Під час щорічного з’їзду республіканців CPAC (The Conservative Political Action Conference − ред.), в рамках якого відбулася зустріч із президентом США Дональдом Трампом, молоді українці вдягли білі футболки з написом “’Путін – убивця” (Putin – killer).

Як пояснили наші співвітчизники, серед яких був і вінницький студент ДонНУ Михайло Лавровський, вони вирішили вбратися в такий одяг після відмови Трампа відповідати на запитання журналістів, чи не вважає він російського президента убивцею. Про це повідомляє УНН. 

“Ми, як люди, які на свої очі бачимо наслідки політики Путіна в Україні, знаємо, що саме через нього помирають військові та цивільні люди на Донбасі. Саме так ми висловили свою позицію. Реакція була різною: одні просто обговорювали нас, показуючи пальцями, багато хто підходив і висловлював свою підтримку. Був один хлопчина − росіянин у футболці “Make Russia great again”. Коли ми підійшли запитати, з якою метою він носить свою футболку, він сказав, що хоче покращення відносин Росії та США. На запитання, чи згоден він із написом на наших футболках, він відповів, що не хоче конфлікту й швидко втік. Можливо, просто злякався, адже нас було більше. В цілому ми раді, що мали можливість висловити свою позицію на такому важливому заході”, − зазначив Михайло Лавровський, передає УНН.

За словами українських слухачів, виступ американського лідера їх розчарував: “все ті ж гасла про брехливу пресу, загравання з публікою та передвиборчі обіцянки”, – передають журналісти слова Лавровського.

Позначки: , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією